Adshares i Subme stworzą ekosystem wspierający startupy blochainowe | Wiadomości | CrypS.

Adshares i Subme stworzą ekosystem wspierający startupy blochainowe

Mariusz Przepiórka
Adshares i Subme stworzą ekosystem wspierający startupy blochainowe

Firmy AdShares i Subme nawiązały współpracę, której celem jest stworzenie ekosystemu dla startupów we wczesnej fazie rozwoju. W ten sposób firmy chcą zaoferować startupom wsparcie marketingowe oraz kapitałowe.

Znalezienie odpowiedniego miejsca na finansowanie jest kluczowym zadaniem dla młodych projektów i w dużym stopniu decyduje ono o przyszłym kierunku rozwoju. Popularne do niedawna rozwiązanie Venture Capital, które polega na oddaniu części firmy funduszom kapitałowym w zamian za środki na rozwój staje się mniej zachęcające dzięki tokenizacji.

Ekosystem zaoferuje szybki dostęp do środków

Najnowsza wersja Launchpadu Subme – SubPad umożliwi młodym projektom pozyskanie funduszy za pomocą technologii blockchain. Inwestorzy, blokując token $SUB otrzymają gwarantowaną alokację, która będzie uzależniona od czasu zablokowania tokenów.

Launchpad ma służyć szybkiemu i sprawnemu pozyskaniu środków na rozwój projektu od inwestorów kryptowalutowych. Wiele startupów pojawiających się na platformie Subme to przedsięwzięcia związane z kryptowalutami. Może to być przeszkodą, ponieważ Google może uniemożliwić projektowi kryptowalutowemu korzystanie z GoogleAds, ograniczając w ten sposób jego zasięgi. Inne platformy z kolei mogą oferować niekorzystne warunki finansowe np. płatność z góry za działania marketingowe, bez określonych gwarancji.

Adshares działa również w Metaverse

Gdy startupy są gotowe do wypłynięcia na szerokie wody, z pomocą przychodzi im protokół Adshares. Po dołączeniu do sieci reklamowej zbudowanej na Adshares,  twórcy projektów uzyskają dostęp do setek wydawców w bezpośredniej komunikacji P2P. Oprogramowanie Ad Tech i know-how, które dostarcza Adshares, automatyzują relacje między projektami a reklamodawcami, dzięki czemu marketing staje się prostszy.

Adshares oferuje również swoje usługi w Metaverse. Wprowadzona niedawno interaktywna implementacja modeli reklam 3D daje możliwość dotarcia do potencjalnych klientów w kilku Metaversach jednocześnie, poprzez dostarczenie im bezpośredniego doświadczenia 3D dotyczącego marki klienta.

Adshares i Subme stworzą ekosystem wspierający startupy blochainowereklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.