Giełda kryptowalut Bybit zawiesiła przyjmowanie depozytów w dolarach amerykańskich za pośrednictwem SWIFT i przelewów bankowych. Decyzję przypisano „zakłóceniom usług po stronie partnera”.
Firma powiedziała, że użytkownicy mogą dokonywać depozytów w USD za pośrednictwem e-portfeli Advcash lub kupować kryptowaluty za pomocą kart kredytowych.
Wypłaty USD za pośrednictwem SWIFT i przelewów bankowych są dostępne do 10 marca 2023 roku. W oświadczeniu firmy czytamy
Jeśli chcesz wypłacić USD, zrób to jak najszybciej, aby uniknąć potencjalnych zakłóceń, które mogą pojawić się z powodu obecnych okoliczności.
Firma zauważyła również, że otworzy dostęp do wypłat dla użytkowników za pośrednictwem Advcash „w najbliższej przyszłości”.
Warto zauważyć, że Bybit jest jednym z największych wierzycieli składającego wniosek o upadłość Genesis Global. Współzałożyciel i dyrektor generalny platformy Ben Zhou wykluczył negatywny wpływ sytuacji wokół platformy na podstawową działalność giełdy.
Śledź CrypS. w Google News. Czytaj najważniejsze wiadomości bezpośrednio w Google! Obserwuj ->
Zajrzyj na nasz telegram i dołącz do Crypto. Society. Dołącz ->
