Bybit zawiesza depozyty w USD | Wiadomości | CrypS.

Bybit zawiesza depozyty w USD

Dawid Kucharczyk
bybit

Giełda kryptowalut Bybit zawiesiła przyjmowanie depozytów w dolarach amerykańskich za pośrednictwem SWIFT i przelewów bankowych. Decyzję przypisano „zakłóceniom usług po stronie partnera”.


Firma powiedziała, że użytkownicy mogą dokonywać depozytów w USD za pośrednictwem e-portfeli Advcash lub kupować kryptowaluty za pomocą kart kredytowych.

Wypłaty USD za pośrednictwem SWIFT i przelewów bankowych są dostępne do 10 marca 2023 roku. W oświadczeniu firmy czytamy

Jeśli chcesz wypłacić USD, zrób to jak najszybciej, aby uniknąć potencjalnych zakłóceń, które mogą pojawić się z powodu obecnych okoliczności.

Firma zauważyła również, że otworzy dostęp do wypłat dla użytkowników za pośrednictwem Advcash „w najbliższej przyszłości”.

Warto zauważyć, że Bybit jest jednym z największych wierzycieli składającego wniosek o upadłość Genesis Global. Współzałożyciel i dyrektor generalny platformy Ben Zhou wykluczył negatywny wpływ sytuacji wokół platformy na podstawową działalność giełdy.

bybitreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.