99Bitcoins zbiera dobre recenzje swojego modelu "Ucz się i zarabiaj" | Wiadomości | CrypS.

99Bitcoins zbiera dobre recenzje swojego modelu “Ucz się i zarabiaj”

Reklama
bitcoin

Kultową witrynę 99Bitcoins z pewnością znają osoby, które chciały poszerzyć swoją wiedzę o kryptowalutach. Obecnie o platformie znowu zrobiło się głośno, dzięki uruchomieniu długo oczekiwanej przedsprzedaży tokena $99BTC.


Wystarczył niespełna tydzień, aby projekt „Ucz się i zarabiaj” przyciągnął uwagę tzw. wielorybów zajmujących się inwestowaniem w kryptowaluty. Dodatkowo zyskał uznanie ekspertów za wprowadzenie modelu nagradzającego użytkowników za naukę o kryptowalutach.

Promowanie nauki i konkretna zachęta

99Bitcoins od lat cieszy się zaufaniem, jeśli chodzi o promowanie edukacji o świecie kryptowalut. Przenosząc sposób nauki na zupełnie nowy poziom, platforma odświeża swój wizerunek i otwiera się na nową grupę odbiorców. Zamiast pasywnie i bezmyślnie konsumować kolejne treści w formie kursów, webinarów i samouczków, użytkownicy będą zachęcani do większej uwagi po to, aby aktywnie zdobywać nagrody w postaci tokenów $99BTC za poszerzanie wiedzy o blockchain.

Cały proces metody „Ucz się i zarabiaj” jest prosty:

  1. Użytkownicy poszerzają swoją wiedzę korzystając z modułów edukacyjnych i interaktywnych kursów dostępnych w bibliotece 99Bitcoins.
  2. Za mierzalne postępy zdobywają nagrody w postaci tokenów $99BTC. 
  3. Zdobyte tokeny mogą wymienić na różne korzyści.

Im więcej kursów ukończą użytkownicy, tym więcej tokenów $99BTC mogą zarobić. To jedna z bardziej skutecznych zachęt do doskonalenia swojej wiedzy i robienia kolejny kroków w edukacji w zakresie kryptowalut.

Learn to earn

To jednak nie wszystkie możliwości, jakie daje token $99BTC. BRC-20 to eksperymentalny standard tokena, umożliwiając budowanie dApps i zasobów cyfrowych bezpośrednio w sieci Bitcoin. Połączenie tokena $99BTC ze standardem BRC-20 pozwoli wykorzystać bezpieczeństwo Bitcoina i umożliwić skorzystanie z wielu nowych zastosowań.

Zaangażowanie dużych inwestorów sprzyja przedsprzedaży $99BTC

Szum wokół modelu „Ucz się i zarabiaj” oferowanego w projekcie 99Bitcoins przełożył się na dobre wyniki przedsprzedaży już od samego początku. W ciągu zaledwie tygodnia od uruchomienia przedsprzedaży $99BTC, zebrano już ponad 386 tys. dolarów od pierwszych inwestorów.

Niska cena tokena, zaledwie 0,001 dolara, stanowi łatwo dostępną barierę wejścia do projektu, który może wnieść niezaprzeczalny wkład w zmianę sposobu edukacji o przestrzeni kryptowalut.

Learn to earn

Przedsprzedaż tokenów 99Bitcoins ma wieloetapową strukturę. Cena $99BTC będzie rosnąć w miarę osiągania kolejnych kamieni milowych. Ograniczona podaż monety oraz konkretne zastosowanie wydaje się znaczącą zaletą dla dużych inwestorów, którzy liczą na wzrost wartości kryptowaluty po jej debiucie giełdowym.

Chęć zakupu jak największej ilości tokenów $99BTC w najniższej cenie jest spowodowana między innymi sztywnym limitem przedsprzedaży wynoszącym 11 mln dolarów. Cena tokena będzie rosnąć w późniejszych etapach presale.

Eksperci wskazują na potencjał „uśpionego olbrzyma” 99Bitcoins

Coraz lepsze wyniki przedsprzedaży tokena 99Bitcoins przyciąga uwagę nie tylko wielorybów. Projekt zbiera również entuzjastyczne recenzje w niektórych z najbardziej szanowanych witryn kryptograficznych na rynku. Na crypto.news zespół ekspertów podkreślił wyjątkową użyteczność 99Bitcoins. Ponadto zastanawiali się, czy można go uznać za „uśpionego olbrzyma”.

Szum wokół tokena 99Bitcoins dodatkowo pogłębia fakt, że marka jest już od dawna obecna w mediach społecznościowych. Posiada ponad 17 000 obserwujących na platformie X i ponad 700 000 subskrybentów YouTube – ta imponująca liczba została zbudowana przez lata dostarczania cennych treści edukacyjnych.

Wykorzystanie tego rodzaju zaufania i rozpoznawalności marki 99Bitcoins może pomóc w podniesieniu świadomości na temat nowej funkcji „Ucz się i zarabiaj”.

Na koniec

Inwestorzy przedsprzedażowy postrzegają odświeżony projekt 99Bitcoins, jako model, który wypełnia lukę zapewniając dostęp do zamiany nudnej nauki o kryptowalutach w grywalizację. W połączeniu z pierwszymi sukcesami przedsprzedaży, zwłaszcza ze strony indywidualnych inwestorów, wygląda na to, że projekt ma wszystko to, co potrzebna, aby zyskać szeroką rozpoznawalność w świecie kryptowalut.


Artykuł sponsorowany – nie traktuj zamieszczonych tutaj treści jako porady inwestycyjnej, przed podjęciem decyzji o inwestycji przeprowadź własną analizę każdego projektu.

bitcoinreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.