3 najlepsze kryptowaluty do HODLowania w 2024 roku: Bitcoin (BTC), Cardano (ADA) oraz KangaMoon (KANG) | Wiadomości | CrypS.

3 najlepsze kryptowaluty do HODLowania w 2024 roku: Bitcoin (BTC), Cardano (ADA) oraz KangaMoon (KANG)

Partnerzy
W jakie kryptowaluty inwestować

Bitcoin (BTC) odnotował w ostatnich dniach niesamowity wzrost na swoim wykresie cenowym. Po tym, jak przekroczył w zeszłym tygodniu próg 60 000 dolarów, wczoraj udało mu się podbić swoje dotychczasowe ATH i ustanowić nowy rekord. W rezultacie wiele osób zaczęło być podekscytowanych przyszłością branży kryptowalut, a zazwyczaj wywołuje to fale wzrostowe na całym rynku.


Cardano (ADA) również wykazało znaczny wzrost, gdyż od początku roku wzrósł o 90%. Kolejną kryptowalutą, która wykazała znaczny wzrost, jest KangaMoon (KANG), ponieważ zapewniła już 125% zwrotu z inwestycji wczesnym nabywcom. Prognozuj się, że w momencie premiery może wzrosnąć 100-krotnie. Dzisiaj omówimy obie te kryptowaluty, aby zobaczyć, które z cyfrowych aktywów stanowi najlepszy wybór do kupienia.

Bitcoin z nowym ATH. Czy uda się niebawem dobić do 100 000 USD?

Bitcoin (BTC) charakteryzował się w ostatnich dniach dynamicznym byczym pędem na swoim wykresie cenowym. Najpierw udało się przebić poziom 60 tys. USD, a potem przyszedł czas na nowe ATH powyżej 69 tys. USD. Co więcej, cena Bitcoina jest przygotowana na jeszcze wyższy poziom wzrostu, zwłaszcza że w ciągu ostatniego miesiąca wzrosła o ponad 60%.

Kurs bitcoina
Wykres cenowy BTC w skali miesiąca. Źródło: TradingView

W rezultacie nastroje optymistycznie patrzą na jego przyszłość i zgodnie z prognozą ceny bitcoina najwyższy poziom, jaki może osiągnąć w 2024 roku, to 100 903 dolarów.

Cardano (ADA) wzrasta powyżej 0,7 USD – jak daleko może wzrosnąć w 2024 roku?

Cardano (ADA) również zyskuje na wartości i może wkrótce przekroczyć poważną barierę cenową, jeśli utrzyma tę dynamikę. Jak można zauważyć na poniższym wykresie, od początku roku cena Cardano wzrosła o 33%.

Ponadto tylko w poprzednim tygodniu, kryptowaluta Cardano odnotowała wzrost z 0,57 USD do ponad 0,70 USD i obecnie jest na dobrej drodze do przełamania bariery cenowej 0,80 USD.

Wykres ceny Cardano
Wykres cenowy Cardano (ADA) na giełdzie Binance. Źródło: TradingView

RSI przekracza 50, a dane MACD są zwyżkowe, co wskazuje, że przyszła dynamika ceny ADA jest dodatnia. W rezultacie, w oparciu o prognozę cen Cardano, przewiduje się, że do końca 2024 roku kryptowaluta może wzrosnąć aż do 1,05 dolara.

KangaMoon (KANG) zintegruje elementy społecznościowe i skacze 100x

KangaMoon (KANG) to nowy, przyciągający coraz większą uwagę projekt z sektora memecoinów. Jest on zarządzany w całości przez jego społeczność i zawieraja elementy Social-Fi.

Będzie zawierał szeroką gamę funkcjonalności, które zapewnią różnorodne możliwości zarobku. W szczególności każdy gracz może wykonywać zadania i wyzwania, na których może zarobić. Każde zwycięstwo można zamienić w rzeczywistą wartość i nagrody.

Na KangaMoon każdy będzie miał szansę wygrać tokeny, wchodząc w interakcję ze społecznością i pomagając projektowi stać się viralem. Przedsprzedaż kryptowalut osiągnęła już 3 etap, w którym tokeny KANG są sprzedawane za jedyne 0,01125 USD.

Na tym etapie przedsprzedaż zebrała ponad 600 000 dolarów, a w marcu może osiągnąć 1 000 000 dolarów.

Odkryj niesamowite benefity, jakie oferuje udział w presale’u KangaMoon (KANG)!

Według danych Statisty, całkowity marketcap memecoinów został wyceniony na 2,3 miliarda dolarów w 2020 roku. Do 2025 roku branża może osiągnąć 6,1 miliarda dolarów, a KangaMoon może stać się częścią tej ważnej branży.

Analitycy patrzą teraz optymistycznie w przyszłość i w oparciu o najnowsze prognozy, po premierze kryptowaluta może wzrosnąć 100-krotnie, co czyni ją najchętniej kupowaną kryptowalutą.

Więcej o projekcie przeczytacie na jego oficjalnej stronie. Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami w społeczności tego memecoina, dołącz do dedykowanej grupy na Telegramie.

Podsumowanie

Oczywiste jest, że zarówno Bitcoin, jak i Cardano pokazały na wykresach zwyżkową dynamikę. Jednak większość traderów zmierza obecnie w stronę przedsprzedaży KangaMoon, ponieważ ma ona ogromny, 100-krotny potencjał wzrostu i wkrótce może osiągnąć nowy poziom.

Te aspekty sprawiają, że KANG jest solidną kryptowalutą do kupienia.


Artykuł sponsorowany – nie traktuj zamieszczonych tutaj treści jako porady inwestycyjnej, przed podjęciem decyzji o inwestycji przeprowadź własną analizę każdego projektu.

W jakie kryptowaluty inwestowaćreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.