Zonda zmienia się w zondacrypto | Wiadomości | CrypS.

Zonda zmienia się w zondacrypto

Redaktor: Albert Czajkowski
nowa nazwa giełdy zonda to zondacrypto Zonda

Polska giełda kryptowalut Zonda (dawny BitBay), która jest licencjonowana w Estonii, Włoszech i na Litwie, ogłosiła zmianę nazwy na zondacrypto. Spółka podkreśla, że ten ruch sygnalizuje chęć skupienia na wykorzystaniu potencjału blockchaina i kryptowalut w regulowanym środowisku.


– Wydarzenia, które miały miejsce w ostatnim czasie, przyczyniły się do szybszego i mądrzejszego rozwoju regulacji kryptowalutowych na całym świecie. Apelowaliśmy o to od dawna, więc bardzo nas cieszą m.in. działania podjęte przez organy regulacyjne Unii Europejskiej. Głosowanie nad projektem MiCA jest najlepszym dowodem na to, że Unia staje się świetnym miejscem do rozwoju innowacji kryptowalutowych, jednocześnie zapewniając inwestorom zarówno poczucie bezpieczeństwa, jak i pewność działania w zgodzie z przepisami. To przełom dla całej branży – i  zarazem świetny moment, aby jako marka wkroczyć na nowy poziom – mówi Przemysław Kral, CEO zondacrypto.

Firma podkreśla, że rebranding to nie tylko zmiana nazwy. To również początek nowej ery, ponieważ giełda wprowadzi na rynek swoją pierwszą kryptowalutę: token zondacrypto (ZND). Użytkownicy, którzy zainwestują w ten token, osiągną korzyści takie jak niższe opłaty, dostęp do stakingu, wyłączny dostęp do nowych projektów i możliwość udziału w procesach decyzyjnych. Inne zmiany to m.in. nowa struktura opłat, która obowiązuje od kilku tygodni oraz nadchodząca aktualizacja aplikacji mobilnej.

Decyzja o zmianie marki na zondacrypto została podjęta z myślą o dostosowaniu się do zmieniającego się krajobrazu cyfrowych finansów i lepszym zaspokojeniu potrzeb użytkowników. Będzie to możliwe dzięki połączeniu zalet technologii Web2 i Web3. Giełda będzie kontynuować misję Zondy, która za cel stawiała sobie budowanie mostów między starym światem finansów i nowym światem blockchaina, oferując bezpieczną, regulowaną i zgodną z przepisami zdecentralizowaną platformę finansową, edukującą użytkowników w temacie kryptowalut. Rebrandingowi towarzyszy kampania billboardowa w Warszawie i Katowicach.

nowa nazwa giełdy zonda to zondacryptoreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.