Żona Trumpa wydała swoją kolekcję NFT | Wiadomości | CrypS.

Żona Trumpa wydała swoją kolekcję NFT

Konrad Juszczyk
Żona Trumpa wydała swoją kolekcję NFT

Melania Trump, żona byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa, poinformowała o uruchomieniu platformy NFT i zaprezentowała swoją pierwszą cyfrową grafikę opartą o blockchain Solana.

NFT od Melanii Trump

Nowa kolekcja niewymiennyh tokenów (NFT) od żony Donalda Trumpa nazywa się Wizja Melanii. Tokeny to zdigitalizowana akwarela autorstwa francuskiego ilustratora Marc-Antoine Coulomba, w połączeniu z nagraniem dźwiękowym głosu Melanii. Kolekcja jest dostępna do kupienia od 16 grudnia do 31 grudnia na stronie MelaniaTrump.com, przy czym cena tokena wynosi 1 SOL. Warto podkreślić, że część dochodów zostanie przeznaczona na wsparcie inicjatywy „Be Best” którą Melania Trump nadzoruje.

Zabawna wpadka

Choć mogłoby się wydawać, że każda firma chciałaby współpracować z tak znaną osobistością ze względu na zasięgi to okazuje się, że jest zupełnie na odwrót. Na początku komunikat wydał MoonPay mówiąc, że został błędnie oznaczony w komunikacie prasowym i nie jest on partnerem kolekcji i użytkownicy nie mogą kupować NFT z tej kolekcji za pomocą metody płatności jaką oferuje firma. Następnie rzecznik Solana Labs również podkreślił, że firma nie współpracuje z Donaldem, ani Melanią Trump i jest to osobisty wybór, aby skorzystać z blockchainu Solana do uruchomienia tej kolekcji. Choć całość wydaje się być groteskowa, to cel kolekcji jest szczytny, a takie informacje dla obecnie największego rywala Ethereum, jakim jest Solana są z pewnością bycze.

Żona Trumpa wydała swoją kolekcję NFT
reklama
reklama