Zetly nawiązuje współpracę z Nect | Wiadomości | CrypS.

Zetly nawiązuje współpracę z Nect

Michał Misiura
zetly nawiązało współpracę z nect

Zetly poinformowało o nawiązaniu współpracy z Nect GmbH – startupem z Hamburga, który koncentruje się na wykrywaniu prób oszustw oraz ułatwia i skraca czas onboardingu nowych użytkowników.


Technologia firmy Nect umożliwia przyjazną dla użytkownika identyfikację online za pomocą smartfona, nieważne gdzie i kiedy, a przede wszystkim bez długiego czasu oczekiwania.

Zapobieganie oszustwom, praniu brudnych pieniędzy oraz innym działaniom, które mogą być nielegalne albo mogą szkodzić porządkowi prawnemu to absolutny priorytet w naszej działalności. Zdecydowaliśmy się na wybór firmy Nect GmbH, aby służyła nam swoim doświadczeniem oraz rozwiązaniami technologicznymi w tym zakresie. W Zetly cieszymy się bardzo z podjętej współpracy gdyż podobnie jak u nas w Nect podstawa wszystkich działań jest zaufanie – zauważa Michał Glijer, założyciel i CEO Zetly.

Dzięki współpracy Zetly i Nect, użytkownicy Platformy All in One, będą mogli zweryfikować swoją tożsamość za pomocą innowacyjnego rozwiązania Nect Wallet. Proces KYC w dużym stopniu wpływa z kolei na przejrzystość i bezpieczeństwo transakcji.

Nect oferuje w pełni zautomatyzowany zdalny proces na poziomie kontroli bezpieczeństwa na miejscu. Zetly to nowoczesna i unikalna platforma, która łączy sport i rozwiązania oparte o technologię blokchain w jednym miejscu. Cieszymy się, że dołączyła do grona naszych klientów w Polsce – skomentował Matthias Lukiewicz Country Manager Poland w Nect.

Rozwiązania Nect koncentrują̨ się na bezpieczeństwie i ochronie danych. Jest to zapewnione dzięki całkowicie wewnętrznemu rozwojowi komponentów autorskiego oprogramowania, a także wykorzystaniu centrów danych w Niemczech o wyjątkowo wysokim poziomie bezpieczeństwa oraz rezygnacji z rozwiązań chmurowych.
Nect GMBH.

O Nect GmbH

Nect GmbH jest wielokrotnie nagradzaną firmą informatyczną z siedzibą w Hamburgu. Technologia opracowana i opatentowana przez firmę Nect została po raz pierwszy wykorzystana w 2018 roku w firmie R+V Versicherung w postaci Nect-Ident, identyfikacji online za pomocą aplikacji opartej na sztucznej inteligencji. W międzyczasie do bazy klientów dołączyły inne znane firmy, w tym Telekom Deutschland, Hamburgische Investitions- und Förderbank (IFB), oraz ponad 80 procent niemieckich ustawowych ubezpieczycieli zdrowotnych. Oprócz Nect-Ident, firma oferuje rozwiązanie dla kwalifikowanego podpisu elektronicznego (QES), eID oraz Nect Wallet, który funkcjonuje jako cyfrowy środek identyfikacji i umożliwia ponowne wykorzystanie tożsamości cyfrowej w ciągu kilku sekund.

Materiał sponsorowany

zetly nawiązało współpracę z nect
reklama
reklama