Zetly: Dwuletnia podróż od pomysłu po MVP projektu i listing  | Wiadomości | CrypS.

Zetly: Dwuletnia podróż od pomysłu po MVP projektu i listing 

Autor: Partnerzy
Zetly: Restart i Podsumowanie

Zetly, platforma stworzona aby rewolucjonizować zaangażowanie fanów poprzez cyfrowe aktywa, osiągnęła znaczące kamienie milowe na przestrzeni ostatnich dwóch lat.


Mimo trudnych warunków rynkowych, zespół wytrwale realizował wizję firmy, angażując się w dynamiczny rozwój i innowacje.

Osiągnięcia i kamienie milowe

2022

Rok 2022 był rokiem dynamicznego rozwoju i licznych partnerstw, które miały znaczący wpływ na rozszerzenie działalności Zetly. Wśród najważniejszych osiągnięć i partnerstw znalazły się:

 • Be In Crypto, Comparic TV, Polska Federacja Koszykówki (PZKosz), Tubbly, Synapse Network, PACT, Cookie3, VFC, POE Advisory, Nect, Leocode, PowChess, Haste Arcade, Transmira, Core Starter, Moonstarter, Polygen, Playpad, FBIN.

Zetly rozwinęło także swoje kanały komunikacji z społecznością, prowadząc grupy na Telegramie i inne media społecznościowe w pięciu językach, co wspierało organiczny rozwój i aktywność w społeczności.

W ramach programu pilotażowego Sport Metaverse, we współpracy z amerykańskim partnerem technologicznym Transmira, Michal Glijer i Robert Rice zainicjowali projekt dedykowany dla 3 głównych marek sportowych, co przyciągnęło zainteresowanie wielu europejskich klubów sportowych.

2023

W 2023 roku, Zetly kontynuowało swoją misję innowacji i rozwoju, osiągając nowe etapy w swojej działalności i wprowadzając znaczące zmiany w strukturze i ofercie. Kluczowe osiągnięcia to:

 • Uruchomienie nowej strony internetowej Zetly 2.0.
 • Wprowadzenie Zetly Academy.
 • Strategiczne partnerstwa z Johan Cruyff Institute, Blockstart, Cryptiony, Cashify i innymi.
 • Wystawienie stoiska na światowych szczytach, takich jak BSV London, Cryptosphere, World Football Summit.
 • Znaczące zmiany w tokenomii i architekturze modelu biznesowego oraz platformy.
 • Wprowadzenie edukacyjnej fundacji Web3 i nominacja CEO na Sport Biznes Polska.
 • Nominacja CEO, Michala Glijera ,na człowieka roku w polskim sporcie.

2024 i przyszłość

W roku 2024 Zetly skupia się na rozszerzeniu swojej obecności na rynku oraz umacnianiu pozycji lidera w technologiach web3 w sporcie. Planowane działania obejmują:

 • Udział w licznych konferencjach krajowych i międzynarodowych w celu rozbudowy sieci i współpracy w branży.
 • Rozpoczęcie prac nad MVP prowadzone przez naszego partnera technologicznego, 4Chain Studio.
 • Nawiązywanie dalszych strategicznych partnerstw w świecie sportu.
 • Współpraca z Transmira nad serią podcastów o transformacyjnym wpływie Digital Twin na przemysł sportowy.
 • Wprowadzenie serii Zetly NFT Fan Mascot, angażującej i nagradzającej naszą oddaną społeczność.
 • Współpraca z Johan Cruyff i BSV nad serią webinarów prezentujących, jak WEB3 zrewolucjonizuje krajobraz sportowy.
 • Rozpoczęcie naszego własnego programu szkoleniowego dla partnerów instytucji sportowych Zetly, wdrażających efektywnie WEB3.
 • Finalizacja procesu rejestracji znaków Zetly, wzmacniając tożsamość i ochronę marki.
 • Długo oczekiwane wprowadzenie na rynek tokena ZET.

Analiza i Wnioski

Jak podsumowuje Michal Glijer, czyli Founder Zetly:

Kluczowymi elementami naszego sukcesu były innowacyjność, umiejętność adaptacji do zmieniającego się rynku oraz niezachwiana wiara w naszą wizję. Wykorzystanie cyfrowych aktywów do zaangażowania fanów otworzyło przed nami nowe możliwości i horyzonty. Zetly ma ogromną szansę na sukces nie tylko w tej części Europy, ale na światowym rynku. Wiemy, jak zmienić świat sportu i zaangażowanie fanów, jesteśmy odpowiednio przygotowani do wprowadzenia naszych partnerów do świata Web3 poprzez autorskie projekty szkoleń i materiały Data Room Sport, gdzie znajduje się wiele opracowań potrzebnych przy budowaniu rynku. Tworzymy agencję marketingu sportowego Web3, która będzie obsługiwać naszych klientów.

Zetly

Podsumowanie i przyszłe kierunki

Zetly kontynuuje swoją misję rewolucjonizowania świata sportu przez technologie cyfrowe. Przedsiębiorstwo planuje dalsze rozszerzanie swojej działalności, umacnianie marki na rynku i dążenie do liderowania w przestrzeni Web3. 

Jak zauważa Rafał Gelner, CEO Zetly Group :

Przed nami kolejne wyzwania, ale także ogromne możliwości. Jesteśmy gotowi na przyszłość, która niewątpliwie przyniesie jeszcze więcej emocjonujących projektów i innowacji. W najbliższej przyszłości planujemy ukończenie MVP w Q3 tego roku, listing tokena ZET na jednej ze światowych giełd, dalszą rozbudowę platformy, a przede wszystkim wdrożenie z naszymi partnerami case study dla NFT w oparciu o nasze rozwiązania.  Zakładamy, że po uruchomieniu platformy, kolejne sportowe partnerstwa będą tylko kwestią czasu. Wykonaliśmy naprawdę wiele, więc jak prawdziwi wikingowie nie znamy słowa porażka, dlatego też z ogromnym optymizmem patrzymy w przyszłość i zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w naszym pre-sale tokena ZET, który pozwoli nam w dalszym ciągu rozbudowywać nasz projekt po odpaleniu MVP.

Zetly: Restart i Podsumowaniereklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.