Zespół TrueUSD prezentuje oparty na RMB steblecoin w sieci Tron | Wiadomości | CrypS.

Zespół TrueUSD prezentuje oparty na RMB steblecoin w sieci Tron

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
cyfrowy juan (1)

Zespół stojący za TrueUSD (TUSD) ogłosił uruchomienie TCNH, offshore’owego stablecoina powiązanego z chińskim juanem na blockchainie Tron.


Według informacji prasowej, “stablecoin” spełnia wszystkie wymagania prawne i techniczne i jest weryfikowany przez wiodących audytorów. Annabel Gan, dyrektor ds. marketingu i rozwoju biznesu w TUSD powiedziała:

Wierzymy, że TCNH jeszcze bardziej wzmocni naszą pozycję w infrastrukturze walut cyfrowych i przyczyni się do wysiłków na rzecz stworzenia niezawodnej i zdecentralizowanej globalnej sieci płatności.

W chwili pisania tego tekstu, TrueUSD jest siódmym największym stablecoinem pod względem kapitalizacji na poziomie 752,9 miliona dolarów.

trueusd

W 2019 roku platforma TrustToken zawarła partnerstwo z firmą księgową Armanino, dzięki której traderzy będą mogli monitorować w czasie rzeczywistym zabezpieczenie TUSD amerykańskimi dolarami fiat.

Przypomnijmy, że w grudniu 2022 roku Tether uruchomił CNH₮, steblecoin offshore powiązany z RMB w sieci Tron.

cyfrowy juan (1)reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.