Zespół Shiba Inu ogłasza uruchomienie beta Shibarium | Wiadomości | CrypS.

Zespół Shiba Inu ogłasza uruchomienie beta Shibarium

Redakcja
bonk nowy memecoin

Twórcy memowej kryptowaluty Shiba Inu ogłosili „rychłe” uruchomienie wersji beta Shibarium – sieci warstwy 2 opartej na Ethereum.


W najnowszym oświadczeniu napisano:

Protokoły L2 firmy Shibarium mogą służyć różnym obszarom branży, takim jak metaverse, innowacje Web3 i gry. Wynika to przede wszystkim ze wspólnych cech istniejących blockchainów, takich jak skalowalność i ograniczenia wydajności.

Działając na szczycie Ethereum rozwiązanie warstwy 2 wykorzystuje tokeny z ekosystemu Shiba Inu – SHIB, LEASH i BONE.

Ten ostatni został wybrany jako rodzimy zasób Shibarium do wypłacania nagród walidatorom i delegatom. Na ten cel zarezerwowane jest 20 milionów BONE z całkowitej emisji 250 milionów monet.

Spalanie Shiba Inu

Sieć warstwy 2 będzie również korzystać z mechanizmu spalania SHIB poprzez Burn Portal.

Oczekuje się, że Shibarium zapewni wyższą przepustowość i niższe koszty gazu w porównaniu do podstawowej sieci Ethereum. Twórcy nie ogłosili żadnych konkretnych metryk, powołując się na konieczność dalszych testów.

Po zapowiedzi cena BONE wzrosła o 12% (CoinGecko). Token SHIB zyskał w tym okresie zaledwie 3,7%.

Przypomnijmy, że w marcu 2022 roku zespół Shiba Inu ujawnił szczegóły dotyczące uruchomienia własnego metaverse opartego na Shibarium.

bonk nowy memecoinreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.