Zarabiaj BTC grając w Counter-Strike | Wiadomości | CrypS.

Zarabiaj BTC grając w Counter-Strike

Konrad Juszczyk
Zebedee umożliwia zarabianie BTC w grze Counter-Strike Global Offensive Blockchain

Nowy start-up ZEBEDEE, wypuści serwery Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO), które pozwolą graczom popularnej strzelanki od Valve wygrywać BTC w rywalizacji.

Zarabianie bitcoinów w Counter-Strike: Global Offensive

Gry oparte o technologię blockchain i sytem kryptowalut są coraz powszechniejsze w branży, jak dla przykładu Crypto Kitties lub Axie Infinity, mimo to technologia ta nadal nie jest wdrażana w obecnie najpopularniejszych tytułach gier na komputery. Jednak nowy start-up postanowił zmienić obecną sytuację.

Counter Strike Global Offensive (CS:GO)

W tym tygodniu firma ZEBEDEE ma uruchomić pierwsze serwery dla popularnej strzelanki Counter Strike Global Offensive, od amerykańskiego producenta gier komputerowych Valve. Na serwerach ma być zaimplementowana technologia Infuse, która pozwali użytkownikom zarabiać niewielkie ilości bitcoinów (BTC) w oparciu dobre statystyki w grze. Na udostępnionym poście przez ZEBEDEE widać, że balans satoshi wyświetlany w prawym górnym rogu zwiększa się, gdy gracz pokonuje przeciwników.

Według dyrektora generalnego Zebedee, Simona Cowella, wiadomość wzbudziła spore poruszenie wśród graczy – Ogłoszenie naszej integracji BTC z CS:GO odbiła się echem wśród graczy w sposób, jakiego nie widziałem nigdy wcześniej w grach typu blockchain.

Na samym początku zostanie odpalonych zaledwie 10 serwerów, działających 24/7 a następnie firma planuje zwiększyć ich ilość. Może to być jedno z pierwszych wydarzeń, które wprowadzi kryptowalutę, a konkretniej bitcoin do głównego nurtu gier. Cowell wierzy, że możliwość dla graczy Counter Strike na zarabianie BTC przyniesie największe korzyści amatorom, którzy nie są częścią profesjonalnej sceny e-sportowej. Dyrektor firmy sądzi, że integracja ZEBEDEE zmieni nieformalną branżę gier e-sportowych w taki sam sposób, w jaki Robinhood zmienił świat handlu akcjami.

Największa rewolucja będzie dla zwykłych graczy

Jak będą działać serwery od ZEBEDEE?

Aby dołączyć do serwerów Infuse od ZEBEDEE należy zainstalować aplikację mobilną od firmy i na początku meczu zeskanować przychodzący kod QR, a następnie zapłacić przynajmniej 100 satoshi na „wejściówkę”. Uzyskane statystyki podczas gry jak zabójstwa, śmierci i asysty będą kumulować się do całkowitego udziału w puli i przeliczać na procent wyniku gry. Opłaty od wszystkich uczestników są zbierane i dodawane do całkowitej puli nagród. Jeśli zagrasz dobrze, otrzymasz większą część nagrody w oparciu o Twój wynik. Jeżeli, jesteś zainteresowany pomysłem zarejestruj się na stronie firmy, aby otrzymać powiadomienie, gdy już serwery zostaną otwarte.

Aplikacja od Zebedee
Aplikacja mobilna od ZEBEDEE

Chociaż kwoty do zgarnięcia będą stosunkowo niewielkie, gracze mają okazję do stackowania satoshi i zarobienia trochę bitcoina podczas gry. W oświadczeniu stwierdzono również, że użytkownicy gry będą mogli w dowolnym momencie wymienić swoje BTC na gotówkę, a wszystkie transakcje będą dokonywane za pośrednictwem sieci Lightning.

Docelowo ZEBEDEE planuje również uruchomić serwery, które nie wymagają wpisowego, dzięki wsparciu partnerów, których reklama zostanie zaimplementowana na mapach, zamiast obciążać graczy. Zgodnie z obecną strategią firma ma dotrzeć do 24 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie. Ponoć firma planuje w przyszłośc wprowadzić system również w innych grach, jednak do tego potrzeba zainteresowania graczy i czasu.

Inne podobne projekty

Podobnym projektem do tego od ZEBEDEE jest EnjinCraft, który umożliwił integrację portfeli Enjin Wallets z serwerami Minecrafta oraz wprowadził on posiadanych unikalnych aktywów, a nawet umożliwił handel przedmiotami w grze. Wtyczka od Enjin została udostępniona w maju, pozwalając operatorom serwerów Minecraft na włączenie funkcji blockchain w ich światach online. EnjinCraft był początkiem nowej ery w grach typu sandbox, a ZEBEDEE może stać się protoplastą wprowadzenia świata blockchain do gier FPS. 

Zebedee umożliwia zarabianie BTC w grze Counter-Strike Global Offensivereklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.