Założyciel TRON chce wzmocnienia współpracy z Rosją | Wiadomości | CrypS.

Założyciel TRON chce wzmocnienia współpracy z Rosją

Anna Sutowicz
justin sun poinformował o odpartym ataku na siec tron

Założyciel platformy TRON, Justin Sun napisał w chińskich mediach społecznościowych, że ma nadzieję na wzmocnienie przyszłej współpracy z Rosją.

J.E. Justin Sun, to ambasador i założyciel platformy TRON, która dała się ostatnio poznać jako zwolennik zbiórek na rzecz Ukrainy zaatakowanej przez Rosję. Sun osobiście skontaktował się z ukraińskim rządem i potwierdził zbiórkę darowizn w kryptowalutach. Przez tydzień mobilizował społeczność na Twitterze, do przekazania TRX na rzecz wsparcia Ukrainy.

Wzmocnienie współpracy z Rosją

Poza publikowaniem postów o zbieraniu funduszy na rzecz Ukrainy, Justin Sun zamieścił również wiadomość na chińskim Twitterze i Weibo nawiązującą do wirtualnego spotkania z dyplomatą rosyjskim:

Podczas rozmowy wideo z ambasadorem Rosji [Światowej Organizacji Handlu], Dmitrijem Lyakishevem, dyskutowaliśmy o tym, jak technologia może być wykorzystana w humanitarnych przypadkach rozwoju Rosji, takich jak wykorzystanie technologii blockchain do pomocy obywatelom, którzy nie mają dostępu do systemu finansowego. Mam nadzieję na wzmocnienie przyszłej współpracy z Rosją!

Społeczność internetowa w Chinach wydaje się być bardziej przychylna Rosji. Wiadomość założyciela platformy TRON spotkała się z pozytywnym odbiorem chińskiej społeczności. Jeden z użytkowników Weibo skomentował po chińsku post Suna:

Bracie Sun, pomóż Rosji ominąć przepisy finansowe i zachować ostrożność.

Kolejni użytkownicy napisali:

To właściwa postawa.

Masz ponad 10 miliardów dolarów, to wystarczy, aby kandydować na prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Ukraina jest antychińska.

Posty Suna wspierające Ukrainę były zdecydowanie gorzej przyjmowane przez jego chińskich zwolenników, niż post o zacieśnieniu współpracy z Rosją.

Tron „jest neutralny i zdecentralizowany”

Tego samego dnia, w którym Justin Sun napisał post na temat spotkania z dyplomatą rosyjskim, na swoim głównym koncie na Twitterze napisał również, że TRON jest neutralny i zdecentralizowany. Profesor bezpieczeństwa międzynarodowego, Stefan Wolff powiedział, że chęć Suna do zacieśnienia współpracy z Rosją może być między innymi wynikiem chęci zwrócenia na siebie uwagi. Igor Denisov, czyli pracownik naukowy w Instytucie Studiów Międzynarodowych, również wypowiedział się w sprawie wiadomości Suna. W jego ocenie, zachowanie założyciela platformy TRON może stanowić cyniczną kampanię public relations.

Przedstawiciel Justina Suna zapytany o to, czy ma zamiar opublikować post o zacieśnieniu współpracy z Rosją również na głównym profilu na Twitterze – odmówił komentarza.

justin sun poinformował o odpartym ataku na siec tronreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.