Założyciel Silk Road tworzy swój NFT | Wiadomości | CrypS.

Założyciel Silk Road tworzy swój NFT

Konrad Juszczyk
film o silk road już lutym

2 grudnia kolekcja NFT Rossa Ulbrichta zostanie wystawiona na aukcji w Art Basel Miami za pośrednictwem platformy SuperRare. Warto podkreślić, że Ulbricht odsiaduje dożywocie za utworzenie i zarządzanie czarnym rynkiem Silk Road.

Twórca Silk Road tworzy NFT zza krat

Ross Ulbricht, założyciel nieistniejącego już rynku w Darknecie – Silk Road, wywołał poruszenie, ogłaszając, że rozpocznie licytację swojej serii niewymiennych tokenów (NFT) zaczynając w ten czwartek. Uwięziony Ulbricht ogłosił w środę za pośrednictwem swojego konta na Twitterze obsługiwanego przez jego fanów, że planuje wystawić na aukcji „Ross Ulbricht Genesis Collection” na rynku Superare NFT od 2 do 8 grudnia. Kolekcja będzie składać się z 11 ręcznie robionych dzieł sztuki.

Dzieło powstawało na różnych etapach życia Ulbrichta, od dzieciństwa po czas spędzony w więzieniu. Wczesne prace przedstawiają postacie z komiksów i zwierzęta, podczas gdy późniejsze prace przedstawiają sceny z jego procesu sądowego i wewnętrzne uczucia, które odczuwał od czasu uwięzienia. Warto podkreślić, że środki zostaną przeznaczone na fundacje pomagające więźniom i ich rodzinom oraz samemu Ulbrichotwi odzyskać wolność.

Dzięki wpływom z tego NFT uruchamiamy fundusz wspierany przez darczyńców o nazwie Art4Giving, którego celem jest ulżenie w cierpieniu więźniom i ich rodzinom. Jednym z pomysłów projektu, który sobie wyobrażam, jest pomoc dzieciom, aby odwiedzić ich mamy i tatusiów w więzieniu.  –  Ross Ulbricht .

film o silk road już lutym
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.