YouTuber kupił krypto za 2,8 mln USD, następnego dnia zostało mu 1000 USD | Wiadomości | CrypS.

YouTuber kupił krypto za 2,8 mln USD, następnego dnia zostało mu 1000 USD

Anna Sutowicz
Zainwestował 2,8 mln $ w kryptowaluty, następnego dnia były warte 1000 $

Youtuber znany jako KSI pochwalił się niedawno na Twitterze, że zainwestował 2,8 mln USD w kryptowalutę LUNA. Następnego dnia stracił niemalże całą sumę.


Youtuber Olajide Olayinka Williams „JJ” Olatunji, znany również jako KSI lub jako KSICrypto, pochwalił się ostatnio, że zainwestował znaczną sumę pieniędzy w popularną kryptowalutę LUNA, co nie skończyło się dla niego dobrze. KSI ujawnił, że kupił cyfrową walutę Terra Luna za 2,8 mln USD. 24 godziny później, jego inwestycja warta była nieco ponad 1000 USD. W zeszłym tygodniu LUNA zaczęła doświadczać masowej wyprzedaży, powodując spadek kapitalizacji rynkowej.

Jako dowód influencer wstawił tweeta, do którego załączył dwa zdjęcia:

Moje 2,8 miliona dolarów jest dosłownie warte 1000 HAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA. Tak, wpakowałem się w to.

Spokój mimo wszystko

Wiele wskazuje na to, że KSI mimo uszczuplenia budżetu zachowuje spokój i dość filozoficznie podchodzi do tej siedmiocyfrowej straty:

Przed kryptowalutami pieniądze były siłą napędową mojego myślenia. W swoim czasie zarobiłem dużo pieniędzy i dużo straciłem. Przeszedłem od euforii do depresji. Ale wkrótce stałem się na to wszystko odrętwiały i zdałem sobie sprawę, że pieniądze to po prostu nie wszystko.

Skalę problemu z jaką mamy do czynienia można zobaczyć np. włączając Twittera. Wielu inwestorów potwierdziło, że nie zdążyło sprzedać kryptowaluty w odpowiednim momencie:

Powinienem był wypłacić pieniądze, gdy kurs wynosił 100 dolarów, wtedy miałbym 25 000 dolarów. Ale byłem chciwy, mając nadzieję, że dostanę więcej pieniędzy, aby móc sobie pozwolić przynajmniej na przedpłatę na dom dla mojej rodziny. W takim razie chyba nie będzie domu i oszczędności

– napisała jedna z osób inwestujących w LUNĘ.

Luna Foundation Guard oficjalny zarządca rezerw bitcoinów Terra jest w ostatnim czasie obiektem krytyki, ponieważ fundusze rezerwowe Terra – które miały należeć do „zdecentralizowanej” społeczności Terra – były w zarządzane w nieprzejrzysty sposób przez scentralizowanych liderów i inwestorów Terra.

Zainwestował 2,8 mln $ w kryptowaluty, następnego dnia były warte 1000 $
reklama
reklama