Władze USA chcą przedłużyć proces Konstantina Ignatowa | Wiadomości | CrypS.

Władze USA chcą przedłużyć proces Konstantina Ignatowa

Mariusz Przepiórka
onecoin - wielomiliardowa piramida finansowa

W Sądzie Okręgowym południowej dzielnicy Nowego Jorku trwa proces organizatorów piramidy OneCoin. Do mediów dociera niewiele informacji na temat jednego z pomysłodawców oszustwa Konstantina Ignatowa. Jedyne znane obecnie fakty są takie, że Ignatow miał przyznać się do winy i pójść na współpracę z amerykańskimi władzami.

Według szczątkowych doniesień medialnych miał również zeznawać w sprawie prawnika scamu Marka Scotta. Serwis FinanceFeeds podaje natomiast, że władze USA przesłały do sądu wniosek o przesunięcie terminu ogłoszenia wyroku o około 3 miesiące. Uzasadnieniem jest fakt, że śledczy nie wyciągnęli jeszcze od Ignatowa wszystkiego, co ich interesuje.

Przypomnijmy, że Ignatow wpadł w ręce policji 6 marca 2019 roku na lotnisku w Los Angeles. Jest oskarżony o oszustwo, za co grozi mu kara do 20 lat więzienia. Na wolności wciąż pozostaje jego siostra Ruja, której grozi nawet 85 lat więzienia, gdyż śledczy chcą postawić jej aż 5 zarzutów. Rodzeństwo i ich wspólnicy założyli OneCoin w roku 2014. W ciągu trzech lat mieli oszukać kilka milionów osób i zarobić na tym nawet 3,3 mld EUR.

onecoin - wielomiliardowa piramida finansowa
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.