Wieloryb przeniósł 95 milionów dolarów w BTC | Wiadomości | CrypS.

Wieloryb przeniósł 95 milionów dolarów w BTC

Zerelik Maciej
wieloryb btc

Społeczność kryptowalut śledzi wielomilionową transakcję, wykonaną przez jednego z największych bitcoinowych wielorybów. Przeniesione zostało w sumie 10.250 BTC o wartości 95 milionów dolarów. Opłata transakcyjna wyniosła zaledwie 74 centów.kryptowaluty wieloryb

Wieloryb przeniósł 16 662 BTC

Transakcja została po raz pierwszy zauważona przez Bitcoin Block Bot. Według najnowszych danych eksploratora bloków, wieloryb podzielił bitcoina na dwa oddzielne portfele, wysyłając 10 250 BTC do jednego, nieznanego portfela i 6412 BTC na kolejny, również nieznany adres.

BitInfoCharts ujawnił, że przed ostatnią transakcją, na portfelu znajdowało się 16 662 BTC, i był to 43ci największy istniejący portfel przechowujący bitcoiny. Adres ten ma również długą historię wysyłania i odbierania dużych ilości BTC, która rozpoczęła się 18 kwietnia.

Środki, o których mowa, nie zostały wysłane na żadną znaną giełdę kryptowalutową, gdzie mógłby zostać sprzedane na otwartym rynku.

Osoba stojąca za tymi ogromnymi transakcjami, może być wczesnym użytkownikiem, który handluje BTC w obrocie pozagiełdowym lub po prostu przenosi on swoje bitcoiny w celach bezpieczeństwa i zarządzania. Możliwe jest również, że podmiotem stojącym za tymi transakcjami jest giełda kryptowalutowa, dostawca usług powierniczych lub instytucja zarządzająca aktywami cyfrowymi w imieniu swoich klientów.

wieloryb btc
reklama
reklama