Widget Gemini dodany do przeglądarki Brave | Wiadomości | CrypS.

Widget Gemini dodany do przeglądarki Brave

Mariusz Przepiórka
giełda kryptowalut gemini

Przeglądarka internetowa Brave ogłosiła nawiązanie współpracy z giełdą kryptowalut Gemini. Brave nie tylko blokuje reklamy i śledzenie, ale również nagradza swoich użytkowników tokenami BAT (Basic Attention Token). W ramach współpracy giełdy z przeglądarką, użytkownicy Brave mogą aktywować widget tradingowy Gemini, który jest dostępny po otwarciu nowej karty przeglądarki.

Dzięki tej funkcji posiadacze kont mogą obracać kryptowalutami notowanymi na platformie Gemini, a także przeglądać salda rachunków i adresy depozytów. Ponadto zweryfikowani twórcy treści w przeglądarce Brave mogą przechowywać swoje aktywa w portfelu Gemini Creator Wallet. Płatności w tokenach BAT otrzymane od użytkowników Brave mogą również przesyłać do tego portfela, wraz z innymi kryptowalutami i aktywami obsługiwanymi przez Gemini.

Zgodnie z wpisem na blogu Brave, jest to tylko część szerokiej współpracy z giełdą Gemini, a kolejne informacje w tej sprawie mają pojawić się w niedalekiej przyszłości. Tokeny BAT są w ofercie Gemini od kwietnia, a w lipcu do przeglądarki Brave Nightly dodano portfel Gemini Creator Wallet. Twórcy, którzy już w lipcu zaczęli korzystać z tego portfela, pierwsze przelewy otrzymają we wrześniu.

Wzrost popularności Brave

Przeglądarka Brave w roku 2020 zanotowała znaczny wzrost popularności. Na początku czerwca firma informowała, że miesięczna liczba aktywnych użytkowników wynosi około 15 mln, a dzienna liczba użytkowników to 5,3 mln. Jest to znaczący wzrost w porównaniu z grudniem 2019 roku, kiedy to spółka chwaliła się 10 mln użytkowników miesięcznie. Warto zauważyć również, że pod koniec czerwca Brave spotkała się z falą krytyki. Powodem było pobieranie prowizji z linków afiliacyjnych bez informowania użytkowników o tej sytuacji. Prezes Brave Brendan Eich przeprosił za to i zapewnił, że przeglądarka Brave nie będzie już automatycznie zmieniać linków.

giełda kryptowalut geminireklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.