WallStreetBets ma zamiar spompować XRP w dniu 1 lutego | Wiadomości | CrypS.

WallStreetBets ma zamiar spompować XRP w dniu 1 lutego

Redakcja
transakcja na 40 milionów XRP do giełdy BitStamp

Cena XRP umacniała się w ciągu ostatnich trzech dni. Natywny token Ripple wzrósł o ponad 100% z 0,247 do 0,51 USD. Wzrost cenowy miał miejsce niedługo po aferze związanej z Gamestop i DOGE. Pomimo trwającego wzrostu XRP, inwestorzy niekoniecznie zgadzają się z nastrojami społeczności Ripple. Jeden z wczesnych inwestorów nazwał to wydarzenie “katastrofą”.

Jason Calacanis, znany inwestor z Doliny Krzemowej w swoim ostatnim tweecie nie powstrzymał się od skrytykowania XRP. Calacanis wyraźnie pokazał swoją irytację, spowdowaną powagą trwających procesów sądowych przeciwko Ripple i absurdalnością tak szybko rosnącej ceny w tym samym czasie.

Toczący się proces sądowy zdecydowanie spowodował niepewność wśród użytkowników kryptowalut. Jednak firma Ripple cały czas stoi przy swoim stanowisku, a wczoraj odpowiedziała SECowi. Podczas gdy niektórzy uważali odpowiedź Ripple za pozytywny sygnał, Calacanis twierdzi, że XRP to “katastrofa, która wyraźnie zmierza do zera”.

WallStreetBets (WSB) a XRP

Wiele osób z kryptowalutowego świata zdawało się jednak odnajdywać pozytywy aspekt w zaistniałej sytuacji. Główny dyrektor ds. technologii Ripple – David Schwartz, zwrócił uwagę na podobieństwa między wykresami WallStreetBets (WSB) i XRP.

“Przypadek?” zapytał. Pojawiły się jednak doniesienia, że wczorajsza pompa cenowa wcale nie była przypadkowa. Luke Martin z Venture Coinist, który próbował zidentyfikować przyczynę tego skoku, zauważył, że za wzrost jest odpowiedzialna ta sama grupa co za ostatni wzrost DOGE.

Co ciekawe, jeśli wierzyć dyskusjom na Telegramie, w dniu 1 lutego możemy być świadkami ogromnego skoku XRP. Plotkuje się, że WSB za pomocą grupy Telegram o nazwie “Buy & Hold XRP FEB 1st, 2021” zaplanowało pump and dump na jutro, na godzinę 14 czasu polskiego.

transakcja na 40 milionów XRP do giełdy BitStampreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.