WallStreetBets ma zamiar spompować XRP w dniu 1 lutego | Wiadomości | CrypS.

WallStreetBets ma zamiar spompować XRP w dniu 1 lutego

Zerelik Maciej
transakcja na 40 milionów XRP do giełdy BitStamp

Cena XRP umacniała się w ciągu ostatnich trzech dni. Natywny token Ripple wzrósł o ponad 100% z 0,247 do 0,51 USD. Wzrost cenowy miał miejsce niedługo po aferze związanej z Gamestop i DOGE. Pomimo trwającego wzrostu XRP, inwestorzy niekoniecznie zgadzają się z nastrojami społeczności Ripple. Jeden z wczesnych inwestorów nazwał to wydarzenie „katastrofą”.

Jason Calacanis, znany inwestor z Doliny Krzemowej w swoim ostatnim tweecie nie powstrzymał się od skrytykowania XRP. Calacanis wyraźnie pokazał swoją irytację, spowdowaną powagą trwających procesów sądowych przeciwko Ripple i absurdalnością tak szybko rosnącej ceny w tym samym czasie.

Toczący się proces sądowy zdecydowanie spowodował niepewność wśród użytkowników kryptowalut. Jednak firma Ripple cały czas stoi przy swoim stanowisku, a wczoraj odpowiedziała SECowi. Podczas gdy niektórzy uważali odpowiedź Ripple za pozytywny sygnał, Calacanis twierdzi, że XRP to „katastrofa, która wyraźnie zmierza do zera”.

WallStreetBets (WSB) a XRP

Wiele osób z kryptowalutowego świata zdawało się jednak odnajdywać pozytywy aspekt w zaistniałej sytuacji. Główny dyrektor ds. technologii Ripple – David Schwartz, zwrócił uwagę na podobieństwa między wykresami WallStreetBets (WSB) i XRP.

„Przypadek?” zapytał. Pojawiły się jednak doniesienia, że wczorajsza pompa cenowa wcale nie była przypadkowa. Luke Martin z Venture Coinist, który próbował zidentyfikować przyczynę tego skoku, zauważył, że za wzrost jest odpowiedzialna ta sama grupa co za ostatni wzrost DOGE.

Co ciekawe, jeśli wierzyć dyskusjom na Telegramie, w dniu 1 lutego możemy być świadkami ogromnego skoku XRP. Plotkuje się, że WSB za pomocą grupy Telegram o nazwie „Buy & Hold XRP FEB 1st, 2021” zaplanowało pump and dump na jutro, na godzinę 14 czasu polskiego.

transakcja na 40 milionów XRP do giełdy BitStamp
reklama
reklama