W sklepach Circle K pojawi się tysiące bitomatów | Wiadomości | CrypS.

W sklepach Circle K pojawi się tysiące bitomatów

Redakcja
circle k bitcoin atm

Główny operator bitomatów Bitcoin Depot zawarł długoterminową umowę partnerską z siecią sklepów Circle K. W ramach współpracy firma zainstaluje swoje urządzenia w sklepach Circle K w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Bitcoin Depot ogłosił umowę za pośrednictwem komunikatu prasowego w czwartek (22 lipca 2021 r.). Według firmy, w lokalizacjach Circle K w 30 stanach w Stanach Zjednoczonych zainstalowano już na ten moment ponad 700 maszyn.

Partnerstwo dostarcza wygodniejszy sposób na zakup Bitcoina, a zatem jednocześnie przyczynia się do adopcji. Bitcoin Depot posiada już ponad 3000 bitomatów zlokalizowanych w prawie każdym stanie w USA. Pozwala też użytkownikom na zakup ponad 30 kryptowalut, w tym BTC, ETH i LTC.

Brandon Mintz, dyrektor generalny Bitcoin Depot, powiedział, że umowa partnerska z Circle K umożliwia rozszerzenie jego firmie ekspansję usług na arenie międzynarodowej. Mintz dodał również, że instalacja bitomatów zwiększy liczbę klientów odwiedzających sieć sklepów spożywczych, zapewniając jednocześnie dostęp finansowy dla ” niezadłużonych społeczności”.

Starszy wiceprezes Circle K – Denny Tewell, również wydał oświadczenie, mówiąc:

W Circle K, jesteśmy pasjonatami ułatwiania życia naszych klientów każdego dnia i nieustannie szukamy sposobów, aby poprawić ich doświadczenia w naszych sklepach i być ich ulubionym sklepem dla rosnącego zakresu potrzeb i okazji. Nasze partnerstwo z Bitcoin Depot jeszcze bardziej buduje to zobowiązanie, dając naszej marce ważną, wczesną obecność na szybko rozwijającym się rynku kryptowalut jako wygodne miejsce, w którym klienci mogą kupić Bitcoina.

Wzrost bankomatów kryptowalutowych na całym świecie sygnalizuje rosnący popyt na kryptowaluty. Według danych z Coin ATM Radar, obecnie istnieje 23 915 bitomatów w 75 krajach.

circle k bitcoin atmreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.