Vitalik Buterin znalazł się na liście „najbardziej wpływowych osób” magazynu Time | Wiadomości | CrypS.

Vitalik Buterin znalazł się na liście „najbardziej wpływowych osób” magazynu Time

Konrad Juszczyk
Vitalik Buterin znalazł się na liście „najbardziej wpływowych osób” magazynu Time

Magazyn Time nazwał współzałożyciela Ethereum Vitalika Buterina jedną z najbardziej wpływowych osób w tym roku, obok muzyków, światowych liderów, aktywistów i innych.

Buterin w magazynie Time

Podczas gdy druga co do wielkości kryptowaluta na rynku stale rośnie od poniedziałku, współzałożyciel Ethereum, Vitalik Buterin pojawił się na liście „100 najbardziej wpływowych osóbmagazynu Time w 2021 roku jako jeden z najlepszych innowatorów na świecie. Buterin jest wymieniany obok dyrektora generalnego Nvidii – Jensena Huanga, dyrektora generalnego Tesli – Elona Muska i wielu innych.

To, co czyni Vitalika tak wyjątkowym, to fakt, że jest budowniczym budowniczych. Żadna osoba nie byłaby w stanie wymyślić wszystkich zastosowań Ethereum, jednak wystarczył pomysł jednej osoby, aby to wszystko rozpocząć. – napisał dla Time współzałożyciel Reddita, Alexis Ohanian

Wydany po raz pierwszy w 1923 roku magazyn podaje, że tygodniowo ma 20 milionów subskrybentów na całym świecie. Time najwyraźniej stał się bardziej otwarty zarówno na raportowanie o przestrzeni kryptograficznej, jak i akceptowanie jej we własnym biznesie, ponieważ w marcu firma wystawiła na aukcję trzy NFT inspirowane niektórymi okładkami swoich magazynów.

To niesamowite, jak bardzo moja kariera była możliwa dzięki jego pracy: inwestycjom w przedsprzedaż ETH, CryptoPunks, Bored Apes, Loot i startupy takie jak Coinbase, Axie Infinity, Sorare, Quicknode, Skyweaver i Rainbow. Dzięki niemu nigdy nie byłem bardziej podekscytowany potencjałem internetu. – dodał Ohanian

Vitalik Buterin znalazł się na liście „najbardziej wpływowych osób” magazynu Timereklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.