Vitalik Buterin znalazł się na liście „najbardziej wpływowych osób” magazynu Time | Wiadomości | CrypS.

Vitalik Buterin znalazł się na liście „najbardziej wpływowych osób” magazynu Time

Konrad Juszczyk
Vitalik Buterin znalazł się na liście „najbardziej wpływowych osób” magazynu Time

Magazyn Time nazwał współzałożyciela Ethereum Vitalika Buterina jedną z najbardziej wpływowych osób w tym roku, obok muzyków, światowych liderów, aktywistów i innych.

Buterin w magazynie Time

Podczas gdy druga co do wielkości kryptowaluta na rynku stale rośnie od poniedziałku, współzałożyciel Ethereum, Vitalik Buterin pojawił się na liście „100 najbardziej wpływowych osóbmagazynu Time w 2021 roku jako jeden z najlepszych innowatorów na świecie. Buterin jest wymieniany obok dyrektora generalnego Nvidii – Jensena Huanga, dyrektora generalnego Tesli – Elona Muska i wielu innych.

To, co czyni Vitalika tak wyjątkowym, to fakt, że jest budowniczym budowniczych. Żadna osoba nie byłaby w stanie wymyślić wszystkich zastosowań Ethereum, jednak wystarczył pomysł jednej osoby, aby to wszystko rozpocząć. – napisał dla Time współzałożyciel Reddita, Alexis Ohanian

Wydany po raz pierwszy w 1923 roku magazyn podaje, że tygodniowo ma 20 milionów subskrybentów na całym świecie. Time najwyraźniej stał się bardziej otwarty zarówno na raportowanie o przestrzeni kryptograficznej, jak i akceptowanie jej we własnym biznesie, ponieważ w marcu firma wystawiła na aukcję trzy NFT inspirowane niektórymi okładkami swoich magazynów.

To niesamowite, jak bardzo moja kariera była możliwa dzięki jego pracy: inwestycjom w przedsprzedaż ETH, CryptoPunks, Bored Apes, Loot i startupy takie jak Coinbase, Axie Infinity, Sorare, Quicknode, Skyweaver i Rainbow. Dzięki niemu nigdy nie byłem bardziej podekscytowany potencjałem internetu. – dodał Ohanian

Vitalik Buterin znalazł się na liście „najbardziej wpływowych osób” magazynu Time
reklama
reklama