Uniswap uruchamia agregator NFT | Wiadomości | CrypS.

Uniswap uruchamia agregator NFT

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
uniswap

Zespół zdecentralizowanej giełdy Uniswap uruchomił własny agregator NFT. Użytkownicy mogą od teraz handlować niewymiennymi tokenami od wiodących platform, takich jak OpenSea, X2Y2, Sudoswap i Looksrare.


Produkt jest zbudowany na rynku Genie NFT, który Uniswap Labs nabył w czerwcu 2022 roku. Firma rozda 5 milionów USDC w ramach retrospektywnych airdropów (snapshot na dzień 15 kwietnia) wśród wczesnych użytkowników platformy.

Według twórców, dzięki inteligentnemu kontraktowi Universal Router licytujący będą mogli zaoszczędzić do 15% na kosztach transakcji w porównaniu do innych agregatorów NFT. Dodatkowo pierwsze 22 000 adresów, które zakupią tokeny za pośrednictwem serwisu, otrzyma zniżki na gaz.

Zespół projektu ujawnił kod źródłowy interfejsu platformy w ramach zobowiązania do utrzymania przejrzystości.

Uniswap na zkSync

W listopadzie społeczność Uniswap wsparła wdrożenie trzeciej wersji protokołu na rozwiązaniu warstwy 2 zkSync.

Propozycja, przedstawiona przez dewelopera sieci layer 2 – Matter Labs, została przegłosowana przez prawie 100% członków Uniswap, którzy zablokowali 720 milionów tokenów UNI. W propozycji można było przeczytać:

Wdrożenie na zkSync przyciągnie nowych użytkowników i zwiększy bazę dla Uniswap, zmniejszając koszty w porównaniu do Ethereum bez uszczerbku dla bezpieczeństwa.

uniswapreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.