Ubisoft zostaje pierwszą dużą firmą gamingową, która wprowadza NFT | Wiadomości | CrypS.

Ubisoft zostaje pierwszą dużą firmą gamingową, która wprowadza NFT

Konrad Juszczyk
Ubisoft zostaje pierwszą dużą firmą gamingową, która wprowadza NFT

Po latach zagłębiania się w kryptowalutę i przestrzeń NFT, gigant branży gier, Ubisoft, przenosi sprawy na wyższy poziom. 

Ubisoft i branża NFT

Deweloper i wydawca gier wideo, Ubisoft, ogłosił uruchomienie wersji beta platformy Quartz do handlu przedmiotami NFT w grach. W tym celu firma zawarła umowę partnerską z Tezos. Akcje francuskiej spółki notowane są dziś o 4% wyżej. jednak prawdziwym zwycięzcą jest Tezos. Cena natywnego tokena projektu – XTZ wzrosła o 37% w ciągu ostatnich 24 godzin do 5,48 USD.

Niewymienne tokeny po raz pierwszy pojawią się w Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint. Integracja NFT może zwiększyć poczucie, że gracze inwestują w gry, aniżeli tracą pieniądze na zbędne przedmioty. Każdy przedmiot będzie posiadał unikalny numer identyfikacyjny, widoczny dla innych graczy. Ubisoft powiedział, że tokeny nie będą powiązane z ekwipunkiem użytkownika – dlatego w razie potrzeby będzie można je sprzedać na stronie trzeciej.

Ubisoft zostaje pierwszą dużą firmą gamingową, która wprowadza NFTreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.