Tubbly już na Google Play - kolejny test z nagrodami | Wiadomości | CrypS.

Tubbly już na Google Play – kolejny test z nagrodami

tubbly

Tubbly rusza z kolejną kampanią w swojej aplikacji. We współpracy z firmą Ostre Dzieje użytkownicy będą mieli dostęp do kolejnych nagród w Tubbly! Kampania rozpoczyna się 16 listopada i będzie trwała do wyczerpania nagród.

O pierwszym tescie pisaliśmy na początku października. Wtedy aplikacja była dostępna tylko przez przeglądarkę, jednak i tak przyciągnęła bardzo dużo osób chcących ją przetestować, a zapasy nagród wyczerpały się bardzo szybko.

Obecnie, aplikacja działa już nie tylko w formie webowej (app.tubbly.io) ale również w formie aplikacji na Androida, dostępnej w sklepe Google Play (https://play.google.com/store/apps/details?id=io.tubbly.app)

Aby wziąć udział trzeba zarejestrować się w aplikacji korzystając z któregoś z powyższych linków i zebrać 1260 tokenów. Codziennie wokół każdego użytkownika będzie pojawiało się kilka spotów z tokenami (w spocie może być od 50 do 100 tokenów).

Jest jeszcze drugi sposób na uzyskanie tokenów, każdy kto zaprosi znajomego do aplikacji uzyska 50 tokenów. Znajomy musi się zarejestrować, ale dzięki temu również uzyska 75 tokenów.

Nagrodą za zdobycie określonej liczby punktów będą sosy od Ostre Dzieje.

tubbly i ostre dzieje tubbly i ostre dzieje

Kolejny test Tubbly

Warto dodać, że głównym założeniem akcji promocyjnej jest przeprowadzenie kolejnych testów aplikacji i wykluczenie ewentualnych błędów. Trzeba przyznać, że zespół pomimo ponurych nastrojów na rynku nie próżnuje i stara się ukończyć aplikację.

Tubbly to aplikacja mobilna za pośrednictwem której możesz zbierać tokeny, produkty i zniżki. Aplikacja jest bardzo podobna do mechaniki Pokémon GO, w której szukało się spotów, chodząc po okolicy.

tubblyreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.