Trzęsienie ziemi w Maroku. Binance przekaże ogromną dotację dla ofiar | Wiadomości | CrypS.

Trzęsienie ziemi w Maroku. Binance przekaże ogromną dotację dla ofiar

Zniszczone miasto

Giełda kryptowalut Binance ogłosiła, że przeznaczy 3 miliony dolarów w swojej kryptowalucie BNB dla mieszkańców Maroka, którzy ucierpieli w wyniku trzęsienia ziemi.


Katastrofa miała miejsce 8 września. Zaoferowana pomoc trafi do osób mieszkających w prowincji Marrakesz-Safi.

Warunki otrzymania pomocy

Osoby, które zweryfikowały swoje adresy przed 9 września i wykazały, że mieszkają w dotkniętej trzęsieniem ziemi prowincji, otrzymają 100 dolarów w BNB. Natomiast te osoby, które dokonają weryfikacji po tej dacie, ale przed 30 września, otrzymają 25 dolarów w BNB.

Według oświadczenia Binance, około 70 000 osób może liczyć na wsparcie giełdy, a pierwsze środki zaczną być przekazywane już 12 września. Trzęsienie ziemi w Maroku spowodowało śmierć ponad 2800 osób. Sam Changpeng Zhao, czyli założyciel i dyrektor generalny Binance, wezwał użytkowników do przekazania środków tym, którzy są obecnie w największej potrzebie.

Kryptowaluty w pomocy humanitarnej

Użycie kryptowalut w działaniach charytatywnych zyskuje na popularności dzięki ich szybkości transferu i efektywności. Binance Charity uruchomiło również publiczny adres do zbierania darowizn, który jest otwarty dla wszystkich. Wcześniejsze inicjatywy z wykorzystaniem kryptowalut zebrały ponad 12,5 miliona dolarów na pomoc dla ofiar trzęsień ziemi w Turcji i Syrii. To pokazuje, że branża kryptowalut nie jest wyłącznie sektorem finansów, lecz również i wspaniałą społecznością. 

Inicjatywa Binance to jeden z najnowszych przykładów wykorzystania cyfrowych aktywów w działaniach charytatywnych. Pomimo trwających wyzwań prawnych, giełda kontynuuje swoje działania na rzecz społeczności globalnej, oferując szybką i efektywną pomoc dla ofiar katastrof naturalnych.

Zniszczone miastoreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.