Trezor obchodzi 7 rocznicę - zniżka na 2 portfele sprzętowe | Wiadomości | CrypS.

Trezor obchodzi 7 rocznicę – zniżka na 2 portfele sprzętowe

Konrad Juszczyk
Trezor obchodzi 7 rocznicę - zniżka na 2 portfele sprzętowe

Dziś mija siódma rocznica wysłania w świat pierwszej dostawy portfeli sprzętowych Trezor Model One. Z tego powodu firma oferuje zniżkę na ten model urządzenia — przy zakupie 2 sztuk, jeden otrzymujesz za połowę ceny.

Zniżka będzie obowiązywać do godziny 09:00 CEST, 22 lipca tylko na oficjalnej stronie Trezor. Ten pakiet zawiera dwa portfele sprzętowe Trezor Model One, jeden w kolorze czarnym, a drugi w kolorze białym, dzięki czemu można je łatwo odróżnić.

Dla niezaznajomionych z firmą, Trezor to jedna z największych i jednocześnie najpopularniejszych firm oferujących portfele sprzętowe, na których można przechowywać swoje aktywa cyfrowe, a model „One” to zdecydowanie najpopularniejszy produkt tej firmy. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o tym urządzeniu, zapraszamy do artykułu, w którym wyjaśniamy jak ono działa.

Trezor obchodzi 7 rocznicę - zniżka na 2 portfele sprzętowereklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.