TradingView nawiązuje współpracę z Gemini | Wiadomości | CrypS.

TradingView nawiązuje współpracę z Gemini

Mariusz Przepiórka
Gemini logo big

Platforma TradingView nawiązała partnerską współpracę z giełdą kryptowalut Gemini. To druga giełda zintegrowana z TradingView. Pierwszą był Poloniex. Integracja obu podmiotów pozwoli kryptowalutowym traderom na dostęp do rachunków na giełdzie Gemini bezpośrednio z poziomu platformy TradingView.

Z drugiej strony użytkownicy TradingView zyskają możliwość obrotu kryptowalutami bitcoin, bitcoin cash, ethereum, litecoin i zcash na giełdzie Gemini. Nowa usługa łączy również doświadczenie tradingowe Gemini z bezpieczeństwem cyfrowych aktywów. Traderzy mogą dokonywać szybkich transferów kryptowalutowych bez konieczności oczekiwania na przesłanie aktywów z zimnych portfeli.

Kilka miesięcy temu platforma TradingView poinformowała o nawiązaniu współpracy z Saxo Bank Securities. W tym przypadku również użytkownicy otrzymali podobny zestaw korzyści.

Gemini logo bigreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.