Tokeny Legii Warszawa i Juventusu Turyn na giełdzie Zonda | Wiadomości | CrypS.

Tokeny Legii Warszawa i Juventusu Turyn na giełdzie Zonda

Mariusz Przepiórka
zonda

Zonda, jedna z największych europejskich giełd kryptowalut, rozpoczęła notowania tokenów kibicowskich Legii Warszawa i Juventusu Turyn. Fani obu zespołów posiadający takie tokeny mogą brać udział w decyzjach dotyczących swojego ulubionego klubu.


Opracowane przez Socios.com tokeny kibicowskie wprowadzają nowe możliwości angażowania się w świat sportu. Fani z dowolnego miejsca na świecie mogą teraz uczestniczyć w podejmowaniu decyzji dotyczących ich ulubionych klubów, takich jak aktualizacja motta zespołu, zmiana wzorów strojów klubowych, a nawet mieć wpływ na to, w jakim ustawieniu drużyna rozpocznie mecz.

Tokeny kibicowskie, będące formą kryptowaluty, niosą ze sobą wiele korzyści i przywilejów, w tym możliwości zdobycia pamiątek z autografami, spotkań z zawodnikami lub uzyskania dostępu do VIP-owskich miejsc na stadionie. Dostęp do takich bonusów wiąże się z koniecznością zakupu co najmniej jednego tokena ulubionej drużyny. Wielość korzyści rośnie wraz z liczbą posiadanych tokenów.

Tokeny Legii Warszawa ($LEG) i Juventusu Turyn ($JUV) to dopiero początek podobnych notowań na giełdzie Zonda. Pary handlowe nowych tokenów obejmują LEG/PLN, JUV/PLN oraz JUV/EUR.

zonda
reklama
reklama