TikTok wyda kolekcję NFT prowadzoną przez najlepszych twórców | Wiadomości | CrypS.

TikTok wyda kolekcję NFT prowadzoną przez najlepszych twórców

Konrad Juszczyk
TikTok wchodzi w branżę kryptowalut, blockchain i NFT

Popularne filmy z TikToka będą wydawane jako przedmioty kolekcjonerskie NFT na platformie Immutable X. Pierwsze NFT obejmują prace Lil Nas X, Garego Vaynerchuka, Grimes i innych.

NFT z TikToka

Społecznościowa sieć udostępniania wideo TikTok, która obecnie liczy ponad miliard aktywnych użytkowników miesięcznie na całym świecie, ogłosiła dziś, że wyda serię przedmiotów kolekcjonerskich NFT ze znanymi twórcami jak Lil Nas X, Gary Vaynerchuk, czy Grimes. Niewymienne tokeny mają przedstawiać najpopularniejsze filmy z platformy danych twórców.

Dochody ze sprzedaży niewymiennych tokenów trafią bezpośrednio do zaangażowanych twórców i artystów NFT, a część z nich zostanie przeznaczona na cele charytatywne. Warto podkreślić, że kolekcje NFT zostaną wydane na Immutable X, czyli rozwiązaniu do skalowania warstwy 2, które działa na Ethereum, oferując niższe opłaty transakcyjne i szybsze czasy realizacji niż sieć główna Ethereum. W zeszłym miesiącu TikTok ogłosił partnerstwo z kryptograficzną usługą muzyczną Audius, tak więc nie jest to pierwszy krok firmy w branży krypto.

TikTok wchodzi w branżę kryptowalut, blockchain i NFT
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.