Ten memecoin namiesza w społeczności Telegrama! Projekt DOGS ogłasza airdrop swoich tokenów! | Wiadomości | CrypS.

Ten memecoin namiesza w społeczności Telegrama! Projekt DOGS ogłasza airdrop swoich tokenów!

Redaktor: Albert Czajkowski
DOGS airdrop

Na rynku pojawił się nowy memecoin. To DOGS. Token ten można dostać w ramach airdropa. O co dokładnie chodzi? I czy projekt ma jakąkolwiek wartość?


  • Wystartował airdrop DOGS. Tokeny są darmowe i można je odebrać za pomocą paru kliknięć.
  • Liczba tokenów, jakie można uzyskać, jest uzależniona od tego, jak długo posiadamy konto na Telegramie.

DOGS, czyli nowy memecoin

DOGS to “obiecujący nowy token”. Tak jest przynajmniej opisywany w social mediach. Projekt ogłosił właśnie swoją najnowszą kampanię airdropa.

Nim jednak ktokolwiek sięgnie po DOGS, warto byłoby poznać szczegóły tego projektu.

DOGS to zdecentralizowany token zaprojektowany w celu zapewnienia wartości i użyteczności w swoim ekosystemie. W projekcie kładzie się duży nacisk na zaangażowanie i rozwój społeczności.

Celem jest rewolucja dot. tego, jak użytkownicy wchodzą w interakcję z zasobami cyfrowymi. Oczywiście za całością stoi “oddany” zespół i rosnąca społeczność. Token działa w oparciu o sieć TON.

Jak na razie startuje wspomniany airdrop. Kanał na Telegramie pojawił się dopiero 4 lipca. Liczba tokenów, jakie dostaniemy, jest uzależniona od tego, jak długo korzystamy z Telegrama. Przykładowo, ktoś, kto korzysta z komunikatora od 6 lat, dostanie nieco ponad 4000 tokenów. Autor tych słów otrzymał nieco ponad 5000.

Celem kampanii DOGS jest nagradzanie wszystkich użytkowników Telegrama. Oczywiście to fajna inicjatywa, która pokazuje, że warto być z daną marką długo. To po prostu się opłaca!

Dziś 1 DOGS kosztuje ok. 0,0001292 USD. Nawet więc kilka tys. tokenów to nikła kwota w USD. Możliwe jednak, że kurs DOGS wzrośnie.

Jak odebrać tokeny?

No właśnie, jak odebrać tokeny? Wystarczy kliknąć w reflink.

Zostaniemy w ten sposób przekierowani do aplikacji Telegram. Otworzy się też dodatkowe okno, za pomocą którego zweryfikujemy nasz profil. Chodzi o sprawdzenie, jak długo korzystamy z aplikacji komunikatora. 4

Następnie wyliczana jest liczba tokenów, jakie otrzymamy. I w zasadzie tyle. Możemy też zapraszać do airdropa swoich znajomych. I to też za pomocą paru kliknięć!

Czy więc warto skorzystać? Tak. To w końcu darmowe tokeny, które mają potencjał jeżeli chodzi o wzrost wartości.

DOGS airdropreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.