Sylwester na Times Square w Metaverse? Już w tym roku! | Wiadomości | CrypS.

Sylwester na Times Square w Metaverse? Już w tym roku!

Anna Sutowicz
times square

Digital Currency Group (DCG), czyli najbardziej aktywny inwestor w branży blockchain i aktywów cyfrowych oraz Jamestown, globalna firma zajmująca się nieruchomościami ogłosiły wspólne partnerstwo w celu odtworzenia One Times Square w Decentraland. Wirtualny One Times Square rozpocznie się w Decentraland w sylwestra wraz z globalną imprezą MetaFest 2022. Transmisje na żywo z rzeczywistego Times Square i wirtualnych imprez Zoom będą przedstawione na cyfrowych billboardach.

Do budowy Jamestown i DCG wykorzystały firmy Metaverse GrowYourBase i MetaVenture Studios. Wirtualny One Times Square obejmie 170 działek posiadłości Decentraland. Będzie to pierwszy wieżowiec w Decentraland. Oficjalny program rozpocznie się o 23:00 czasu wschodniego i potrwa do wczesnych godzin 2022 roku.

Jak powiedział Michael Phillips, prezes Jamestown:

Metaverse jest ważną częścią ewolucji nieruchomości i środowiska zbudowanego. Podczas gdy nieruchomości fizyczne są w dużej mierze ograniczone do osób blisko położonych geograficznie, metaverse może zapewnić ludziom na całym świecie znaczący dostęp do miejsc dzięki wciągającym wirtualnym doświadczeniom. Odtworzenie One Times Square w zdecentralizowanym metawersie jest częścią większej strategii dotyczącej zasobów cyfrowych.

Simon Koster, dyrektor do spraw nieruchomości w DCG, stwierdził, że:

Metaverse szybko ewoluuje, łącząc najciekawsze i najbardziej pociągające części naszych ulubionych miejsc na całym świecie. Od miejsc docelowych po gry, edukację, handel detaliczny i nie tylko, możemy oczekiwać, że metaverse zrewolucjonizuje nasze obecne doświadczenia online. To wydarzenie pokazuje, w jaki sposób wirtualne wydarzenia mogą spójnie integrować się z prawdziwymi, aby zapewnić niepowtarzalne doświadczenia tak wielu osobom, które inaczej nigdy nie byłyby w stanie ich doświadczyć.

Niewiadomo, ile Jamestown wydał na stworzenie swoich wirtualnych nieruchomości. Pojawiają się jednak informacje, że projekt budowlany to część większej strategii dotyczącej aktywów cyfrowych.

times square
reklama
reklama