Sylwester na Times Square w Metaverse? Już w tym roku! | Wiadomości | CrypS.

Sylwester na Times Square w Metaverse? Już w tym roku!

Anna Sutowicz
times square

Digital Currency Group (DCG), czyli najbardziej aktywny inwestor w branży blockchain i aktywów cyfrowych oraz Jamestown, globalna firma zajmująca się nieruchomościami ogłosiły wspólne partnerstwo w celu odtworzenia One Times Square w DecentralandWirtualny One Times Square rozpocznie się w Decentraland w sylwestra wraz z globalną imprezą MetaFest 2022. Transmisje na żywo z rzeczywistego Times Square i wirtualnych imprez Zoom będą przedstawione na cyfrowych billboardach.

Do budowy Jamestown i DCG wykorzystały firmy Metaverse GrowYourBase i MetaVenture Studios. Wirtualny One Times Square obejmie 170 działek posiadłości Decentraland. Będzie to pierwszy wieżowiec w Decentraland. Oficjalny program rozpocznie się o 23:00 czasu wschodniego i potrwa do wczesnych godzin 2022 roku.

Jak powiedział Michael Phillips, prezes Jamestown:

Metaverse jest ważną częścią ewolucji nieruchomości i środowiska zbudowanego. Podczas gdy nieruchomości fizyczne są w dużej mierze ograniczone do osób blisko położonych geograficznie, metaverse może zapewnić ludziom na całym świecie znaczący dostęp do miejsc dzięki wciągającym wirtualnym doświadczeniom. Odtworzenie One Times Square w zdecentralizowanym metawersie jest częścią większej strategii dotyczącej zasobów cyfrowych.

Simon Koster, dyrektor do spraw nieruchomości w DCG, stwierdził, że:

Metaverse szybko ewoluuje, łącząc najciekawsze i najbardziej pociągające części naszych ulubionych miejsc na całym świecie. Od miejsc docelowych po gry, edukację, handel detaliczny i nie tylko, możemy oczekiwać, że metaverse zrewolucjonizuje nasze obecne doświadczenia online. To wydarzenie pokazuje, w jaki sposób wirtualne wydarzenia mogą spójnie integrować się z prawdziwymi, aby zapewnić niepowtarzalne doświadczenia tak wielu osobom, które inaczej nigdy nie byłyby w stanie ich doświadczyć.

Niewiadomo, ile Jamestown wydał na stworzenie swoich wirtualnych nieruchomości. Pojawiają się jednak informacje, że projekt budowlany to część większej strategii dotyczącej aktywów cyfrowych.

times squarereklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.