Sui wreszcie uruchomił mainnet | Wiadomości | CrypS.

Sui wreszcie uruchomił mainnet

Dawid Kucharczyk
sui blockchain

Blockchain warstwy 1 Sui uruchomił swój mainnet. Firma poinformowała o tym fakcie za pomocą swojego konta na Twitterze.


Greg Siourounis, dyrektor zarządzający Sui Foundation, powiedział:

Dzisiejszy dzień jest ważnym kamieniem milowym dla całej społeczności Sui i ekosystemu aktywów cyfrowych jako całości. Po raz pierwszy deweloperzy i użytkownicy mają dostęp do blockchaina warstwy 1, co pozwala deweloperom swobodnie budować i otwiera nieograniczone możliwości dla użytkowników na całym świecie. Jestem zaszczycony, że mogę pomóc fundacji i szerzyć postęp technologii, która jest naprawdę dostępna i istotna dla wszystkich aspektów życia, bezpieczna w użyciu i zbudowana przez programistów dla programistów.

Sui Network opublikował również stronę informacyjną, która pokazuje różnice między Mainnet, Testnet i Devnet.

Ponadto Sui zaprezentował Sui Explorer dla sieci głównej. Można tam zobaczyć informacje o działaniu Sui w czasie rzeczywistym, w tym TPS sieci, aktualną epokę, cenę gazu itd.

sui blockchainreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.