Strona giełdy Coinquista jest nieaktywna | Wiadomości | CrypS.

Strona giełdy Coinquista jest nieaktywna

Michał Misiura
polska giełda kryptowalut Coinquista

We czwartek 12.12 strona Coinquisty przestała być dostępna. Zgodnie z dzisiejszym oświadczeniem, wszystkiemu winne jest dodawanie niesprecyzowanych usprawnień. 

Brak dostępu do strony polskiej giełdy, sprawił że w sieci zaczęły się spekulacje na ten temat. Nie wykluczano możliwości, że wkrótce pojawi się informacja o upadku albo ataku hakerskim. Przy okazji na jednym z forów społeczności bitcoinowców, głos zabrał Ireneusz Pukin, jak okazało się dzięki wpisowi – były prezes Coinquisty. Rezygnację na ręce zarządu miał złożyć w listopadzie. Poinformował o tym, dodając że napisał do władz spółki, aby dowiedzieć się, co się dzieje.

Dziś 13.12 na oficjalnym facebookowym profilu Coinquisty pojawiło się następujące oświadczenie (zachowana oryginalna pisownia): 

W związku z brakiem dostępu do platformy Coinquista.com, pragniemy Państwa zapewnić iż, dodajemy kolejne wdrożenia, nad którymi prace zostaną zakończone 16.12.2019.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Jak tylko zakończymy działnia, dodamy też oficjalną informację na temat konkretnych elementów, które zostały usprawnione.

Oficjalna notka pojawi się jutro na stronie Coinquista.com

Środki użytkowników są w pełni bezpieczne.

Wpis nie uspokoił wszystkich. Historia wielu różnych giełd kryptowalut sprawiła, że kryptomaniacy stają się nieufni widząc podobne sytuacje (tutaj znajdziesz tabelkę incydentów i ataków na giełdy). Także niedawna zmiana kierownictwa może budzić pewne wątpliwości. Mamy jednak nadzieję, że faktycznie wszystko jest pod kontrolą, a Coinquista wróci w pełni sił z dodanymi wdrożeniami.

polska giełda kryptowalut Coinquista
reklama
reklama