StarHeroes: Polska gra NFT otrzymała grant od Microsoftu | Wiadomości | CrypS.

StarHeroes: Polska gra NFT otrzymała grant od Microsoftu

Zerelik Maciej
starheroes nft polska gra

W Polsce powstaje sporo różnych krypto projektów. Większość z nich nie odnosi jednak sukcesu. Tym razem miał jednak miejsce ewenement. Polska gra NFT StarHeros otrzymała bowiem wsparcie od giganta oprogramowania – Microsoftu.


StarHeroes to gra typu strzelanka, której fabuła jest osadzona w kosmosie. Gracze mogą rywalizować ze sobą w trybie wieloosobowym eliminując statki przeciwników. W zamian otrzymują oni natywne tokeny projektu $STAR, ponieważ rozgrywka jest oparta na modelu Play-2-Earn.

Wszystko to zasila technologia blockchain i w zasadzie każdy element tego wirtualnego świata to niewymienny token. Nawet postać, którą gramy została stworzona w formie NFT. Możemy więc ulepszać jej umiejętności, takie jak np. zdolność latania różnymi statkami kosmicznymi.

StarHeros to nie tylko zwykła gierka. Jest to bardzo dynamiczny świat, w którym twórcy postawili na rozgrywkę wieloosobową. Postacie posiadają różne atrybuty, co oznacza, że niektóre są nastawione bardziej na defensywę, a inne na ofensywę.

Warto też zauważyć, że tokenów STAR nie da się po prostu kupić. Można je zdobyć tylko i wyłącznie w grze lub biorąc udział w specjalnych konkursach i wydarzeniach.

Wsparcie od Microsoftu

Chociaż StarHeroes jest rozwijane już od ponad dwóch lat i w swojej załodze posiada kilku byłych deweloperów CD Projekt, o tej pozycji głośno zaczęło robić się dopiero w ostatnim czasie. Wszystko za sprawą wsparcia jakie gra otrzymała od giganta oprogramowania – Micrsoft. Tym samym StarHeroes dołączyło do śmietanki gatunku, czyli legendarnych tytułów takich jak Forza Horizon, Sea of Thieves czy Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

starheroes nft polska gra
reklama
reklama

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.