StarHeroes: Polska gra NFT otrzymała grant od Microsoftu | Wiadomości | CrypS.

StarHeroes: Polska gra NFT otrzymała grant od Microsoftu

Maciej Żerelik
starheroes nft polska gra

W Polsce powstaje sporo różnych krypto projektów. Większość z nich nie odnosi jednak sukcesu. Tym razem miał jednak miejsce ewenement. Polska gra NFT StarHeros otrzymała bowiem wsparcie od giganta oprogramowania – Microsoftu.


StarHeroes to gra typu strzelanka, której fabuła jest osadzona w kosmosie. Gracze mogą rywalizować ze sobą w trybie wieloosobowym eliminując statki przeciwników. W zamian otrzymują oni natywne tokeny projektu $STAR, ponieważ rozgrywka jest oparta na modelu Play-2-Earn.

Wszystko to zasila technologia blockchain i w zasadzie każdy element tego wirtualnego świata to niewymienny token. Nawet postać, którą gramy została stworzona w formie NFT. Możemy więc ulepszać jej umiejętności, takie jak np. zdolność latania różnymi statkami kosmicznymi.

StarHeros to nie tylko zwykła gierka. Jest to bardzo dynamiczny świat, w którym twórcy postawili na rozgrywkę wieloosobową. Postacie posiadają różne atrybuty, co oznacza, że niektóre są nastawione bardziej na defensywę, a inne na ofensywę.

Warto też zauważyć, że tokenów STAR nie da się po prostu kupić. Można je zdobyć tylko i wyłącznie w grze lub biorąc udział w specjalnych konkursach i wydarzeniach.

Wsparcie od Microsoftu

Chociaż StarHeroes jest rozwijane już od ponad dwóch lat i w swojej załodze posiada kilku byłych deweloperów CD Projekt, o tej pozycji głośno zaczęło robić się dopiero w ostatnim czasie. Wszystko za sprawą wsparcia jakie gra otrzymała od giganta oprogramowania – Micrsoft. Tym samym StarHeroes dołączyło do śmietanki gatunku, czyli legendarnych tytułów takich jak Forza Horizon, Sea of Thieves czy Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

starheroes nft polska grareklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.