Snoop Dogg prezentuje nową kolekcję NFT. Tym razem jest ona naprawdę wyjątkowa | Wiadomości | CrypS.

Snoop Dogg prezentuje nową kolekcję NFT. Tym razem jest ona naprawdę wyjątkowa

Karolina Kropopek
Snoop Dogg

Nowe tokeny zapewnią fanom amerykańskiego rapera prawdziwą moc wrażeń! Za ich pomocą otrzymają oni m.in. dostęp do zakulisowych treści przesłanych przez Snoop Dogga podczas tras koncertowych.


Nie jest to pierwsza styczność popularnego rapera ze światem Web3. Calvin Cordozar Broadus Jr. sam bowiem zdradził w 2021 r., że jest inwestorem niewymienialnych tokenów. Brał on udział również w promocji znanej marki wśród NFTBored Ape Yacht Club – wraz z innym artystą – Eminemem, wydając piosenkę powiązaną z tą kolekcją i wykonując ją na MTV Music Awards. Jako przedsiębiorca, mężczyzna ten stał się także współzałożycielem platformy transmisji na żywo opartej na Web3 o nazwie Shiller

Co zaoferuje fanom najnowsza kolekcja NFT od Snoop Dogga?

Zgodnie z oficjalnym ogłoszeniem wydanym przez artystę, zbiór NFT pod nazwą Snoop Dogg Passport Series da jego zwolennikom dostęp do zróżnicowanych i unikatowych treści. Będą to m.in. nagrania oraz zdjęcia rapera niepublikowane nigdzie indziej

Posiadacze takich tokenów mogą być również uprawnieni do odbioru przygotowanych grafik, czy gadżetów. Snoop Dogg mocno wierzy w potencjał NFT oraz cyfrowego świata. Zachęcił on swoich kolegów z branży, aby ci również dołączyli do tej przestrzeni. 

Artysta ten chce dać przykład innym osobom, aby te także zaczęły eksperymentować z Web3. Siebie określa z kolei jako innowatora wprowadzającego wirtualne aktywa pokroju NFT na własną rękę. Zapowiedział obok, że nie zamierza pod tym względem zwalniać tempa. 

Najnowszy projekt ze Snoop Doggiem w roli głównej powstał we współpracy z platformą Transient Labs. Jej dyrektor operacyjny – Chris Ostoich – stwierdził, iż zawsze szuka sposobów na wykorzystanie blockchaina, aby “oferować unikalne doświadczenia”. 

Celebryci zaangażowani w promocję projektów NFT

Nie tylko Snoop Dogg ma swój udział w różnych przedsięwzięciach związanych z Web3. Wśród celebrytów nawiązujących współpracę z firmami z tej branży możemy wymienić, chociażby Paris Hilton, która promowała grę opartą na blockchainie i wykorzystującą NFT – The Sandbox

Z powiązań ze znanymi markami skupionymi na tokenach niewymienialnych znany jest także wspomiany Eminem. On z kolei stał się jednym z inwestorów kolekcji BAYC. Wydał na NFT z tego zbioru ponad 450 tys. dol. Zgodnie z należącym do niego profilem na platformie OpenSea, do tej pory w jego portfelu znalazło się 37 NFT z różnych kolekcji. 

Snoop Doggreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.