Simplex nawiązuje współpracę z Visa | Wiadomości | CrypS.

Simplex nawiązuje współpracę z Visa

Redaktor: Albert Czajkowski
Simplex nawiązuje współpracę z Visa

Firma kryptograficzna Simplex nawiązała współpracę z gigantem finansowym Visa, aby umożliwić wydawanie kryptograficznych kart debetowych dla swoich klientów.

Procesor płatności kryptograficznych Simplex ogłosił dziś, że został głównym członkiem sieci Visa. Status ten umożliwi firmie bezpośrednie wydawanie kart debetowych Visa użytkownikom na platformach partnerskich.

Simplex został założony w 2014 roku i oferuje usługi fiat on-ramp przy użyciu kart kredytowych i debetowych w kryptowalutach. Firma jest licencjonowana przez Unię Europejską jako instytucja finansowa i oferuje usługi kilku czołowym graczom kryptowalutowym jak Binance, OKEx i Huobi.

Dla założyciela i dyrektora generalnego Simplex, Nimroda Lehaviego, partnerstwo Visa jest ważnym krokiem w planach firmy, aby umożliwić większy dostęp do walut cyfrowych. Kryptowalutowe karty debetowe pozostają ważnym elementem umożliwiającym wygodę podobną do pieniędzy fiducjarnych przy wydawaniu kryptowalut w internecie lub sklepach fizycznych.

Visa powoli otwiera się na kryptowaluty, ponieważ niedawno nawiązała współpracę również z Wirex, czyli brytyjskim wydawcą kart kryptograficznych.

Szef ds. kryptowalut w Visa, Cuy Sheffield powiedział: “Kryptowaluty mogą potencjalnie rozszerzyć płatności cyfrowe na większą liczbę osób i miejsc”.

Simplex nawiązuje współpracę z Visareklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.