Shibarium w wersji beta wystartuje w tym tygodniu | Wiadomości | CrypS.

Shibarium w wersji beta wystartuje w tym tygodniu

Dawid Kucharczyk
bonk nowy memecoin

Odliczanie już się rozpoczęło. Publiczna beta rozwiązania do skalowania Shibarium zostanie udostępniona w tym tygodniu. Zapowiada się, że rejestracje do testów zostaną otwarte w ciągu kilku dni.


Ogłoszenie nowego projektu przez zespół Shiba Inu nastąpiło jeszcze w styczniu. Kilka miesięcy później na stronie Shibarium Network pojawiła się informacja o zbliżającej się premierze.

Niestety, nie znamy dokładnej daty premiery bety. Deweloperzy doradzili ludziom, by bacznie obserwowali media społecznościowe, by nie przegapić linku do rejestracji.

Każdy może wziąć udział w testach. Dla przypomnienia, Shibarium ma umożliwić tworzenie szybkich, tanich i skalowalnych aplikacji.

BONE podskoczył o 14,3% w ciągu ostatnich 24 godzin pośród zapowiedzi nadchodzącej premiery. Twórcy wcześniej stwierdzili, że aktywo będzie służyć jako token governance w nowym projekcie. W chwili pisania tego tekstu, jest on notowany na poziomie 1,74 USD.

Bądźcie na bieżąco, aby uzyskać więcej aktualizacji na temat postępu testów beta i możliwych błędów w fazie wydania. Twórcy projektu obiecali opublikować inne szczegóły do końca tygodnia.

bonk nowy memecoinreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.