SEC żąda dostępu do wiadomości pracowników Ripple | Wiadomości | CrypS.

SEC żąda dostępu do wiadomości pracowników Ripple

Konrad Juszczyk
Ugoda SEC i Ripple przed procesem jest mało prawdopodobna

Amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) złożyła do sądu wniosek o udzielenie dostępu do korespondencji pracowników Ripple w komunikatorze Slack.

SEC chce wiadomości pracowników Ripple

Adwokat Komisji Papierów Wartościowych i Giełd Jorge Tenreiro złożył wniosek w trybie pilnym w celu uzyskania nakazu sądowego, który zmusiłby pracowników Ripple do przekazania ich komunikacji w aplikacji Slack. Według SEC jest ponad milion wiadomości, które trzeba przeszukać, ponieważ pracownicy Ripple komunikowali się głównie przez tą platformę.

W petycji stwierdza się, że na początku procesu oskarżeni zgodzili się przekazać wydziałowi te informacje, jednak przekazali tylko 1468 wiadomości. Te zdaniem SEC, zawierały „krytyczne i niepowtarzalne” informacje. Wydział uważa, że ​​dane pozyskane z korespondencji pomogą „odświeżyć” wspomnienia świadków, którzy podczas zeznań nie byli w stanie odpowiedzieć na wiele pytań. Petycja stwierdza również, że ​​Ripple musi dostarczyć odpowiedź do 12 sierpnia, przy czym firma stojąca za XRP złożyła wniosek do sędziego o przesunięcie terminu na 16 sierpnia.

Ugoda SEC i Ripple przed procesem jest mało prawdopodobnareklama

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.