SBF nie lubi Bitcoina - mówi Kathie Wood | Wiadomości | CrypS.

SBF nie lubi Bitcoina – mówi Kathie Wood

Redakcja
SBF przekazał 2,2 miliarda dolarów

Szefowa firmy zarządzającej inwestycjami ARK Invest, Katie Wood, powiedziała, że były prezes upadłego FTX Sam Bankman-Fried “nie lubi bitcoina”.


Bitcoinowy blockchain nie zachwiał się ani o cal podczas kryzysu wywołanego przez nieprzejrzystych scentralizowanych graczy. Nic dziwnego, że Sam Bankman-Fried nie lubił bitcoina ze względu na jego przejrzystość i zdecentralizowaną naturę.

Według Wood, byłemu szefowi FTX nie podobała się niemożność kontrolowania pierwotnej kryptowaluty.

Inni krytykują SBFa

Wcześniej były prezes MicroStrategy Michael Saylor ostro zaatakował Bankmana-Frieda. Jego zdaniem założyciel FTX zarobił miliardy na tokenach, które “wydrukował z cienkiego powietrza” i udzielił sobie pożyczek z funduszy klientów.

Przypomnijmy, że szef Binance, Changpeng Zhao, nazwał Bankmana-Frieda “jednym z największych oszustów w historii” i zauważył jego “niekończące się pragnienie”, aby przedstawić innych jako “złych facetów”, a z siebie samego “zrobić bohatera”.

Inwestor i gwiazda Shark Tank Kevin O’Leary stanął w obronie założyciela FTX. Powiedział, że wierzy, iż Bankman-Frieda jest niewinny, dopóki nie zostanie udowodniona jego wina.

SBF przekazał 2,2 miliarda dolarówreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.