Robert Kiyosaki znowu wychwala bitcoina, złoto i srebro | Wiadomości | CrypS.

Robert Kiyosaki znowu wychwala bitcoina, złoto i srebro

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
robert kiyosaki

Robert Kiyosaki, autor bestsellerowej książki “Rich Dad, Poor Dad” i przedsiębiorca, stwierdził że bitcoin, złoto i srebro to najlepsze inwestycje w niestabilnych czasach.


Bardzo ryzykowna porada na dziś. Nadal uważam, że złoto, srebro i bitcoin są najlepsze na niestabilne czasy, choć ceny będą szły w górę i w dół. Bądźcie ostrożni.

Kiyosaki przypomniał, że przez lata nazywał ryzykowne porady “oszczędzaniem pieniędzy i inwestowaniem w dobrze zdywersyfikowane portfele akcji, obligacji, funduszy wzajemnych i ETF-ów”.

Inne prognozy Kiyosakiego

Wcześniej przedsiębiorca powtórzył swoją prognozę “największego krachu w historii” i przewidział, że do 2025 roku bitcoin wzrośnie do 500 tys. dolarów.

W listopadzie 2022 roku Kiyosaki ponownie stwierdził, że będzie inwestował w pierwotną kryptowalutę, pomimo upadku FTX.

Z kolei w październiku wezwał do kupowania bitcoina i innych aktywów cyfrowych ze względu na rosnące stopy procentowe w USA.

robert kiyosakireklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.