Robert Kiyosaki: Umacniający się dolar tworzy okazję do zakupu BTC | Wiadomości | CrypS.

Robert Kiyosaki: Umacniający się dolar tworzy okazję do zakupu BTC

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
robert kiyosaki

Robert Kiyosaki, autor bestsellerowej książki “Bogaty ojciec, biedny ojciec” i przedsiębiorca, stwierdził, że umacniający się dolar amerykański tworzy doskonałą okazję do zakupu bitcoina i innych cyfrowych aktywów.


Kiyosaki oczekuje, że bitcoin będzie nadal spadał pod wpływem obecnej polityki monetarnej USA. Oprócz zakupów podczas tych spadków, przedsiębiorca wezwał też do akumulacji złota i srebra.

Bitcoin jako sposób na zachowanie kapitału

Senator USA z Wyoming Cynthia Lummis w wywiadzie dla Hard Money również wyraziła obawy o rosnącą inflację.

Zaapelowała o zainteresowanie się bitcoinem jako sposobem na zachowanie kapitału. Według senator rządy nie mogą skonfiskować pierwotnej kryptowaluty i “nie można jej zatrzymać”.

Przypomnijmy, że w czerwcu Lummis, wraz z koleżanką Kirsten Gillibrand, wprowadziła pełną wersję dwupartyjnego projektu ustawy regulującej branżę kryptowalut.

Dokument, nazwany Responsible Financial Innovation Act, wprowadza terminologię prawną dotyczącą aktywów cyfrowych i walut wirtualnych, a także określa uprawnienia agencji w zakresie nadzoru.

Wcześniej Kiyosaki przewidział, że bitcoin spadnie do 17 000 USD i wezwał do kupowania kryptowalut jeszcze przed “największym krachem w historii”.

robert kiyosakireklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.