Robert Kiyosaki prognozuje krach w Walentynki | Wiadomości | CrypS.

Robert Kiyosaki prognozuje krach w Walentynki

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
robert kiyosaki

Znany autor i biznesmen Robert Kiyosaki, przedstawił dziś na Twitterze złowieszczą przepowiednię. Spodziewa się on, że już jutro, czyli w Walentynki, rynki finansowe, w tym rynek kryptowalut, znacznie się załamią.


Walentynkowy krach kryptowalut?

Kiyosaki opiera swoje przewidywania na raporcie firmy Stansberry Research, która przewidziała, że w Walentynki dojdzie do “krwawej łaźni” na rynkach. 14 lutego po raz kolejny zostaną ogłoszone nowe dane dotyczące inflacji i według autora “Rich Dad, Poor Dar” jest to wystarczający powód, aby spodziewać się, że ten dzień będzie bolesny.

Ponadto największe firmy technologiczne już jakiś czas temu zaczęły zwalniać setki tysięcy pracowników. Według Kiyosakiego te rundy zwolnień są jak pierwsze “kostki domina” zwiastujące kolejny krach.

Inwestor uważa, że ceny niemal wszystkich rodzajów aktywów gwałtownie stracą na wartości. Nie tylko bitcoina (BTC), ale także złota, srebra i akcji. Pomimo tego ostrzeżenia, namawia swoich zwolenników, by nie wpadali w panikę. Radzi raczej, aby wykorzystać sytuację i kupić więcej złota, srebra i bitcoina.

Kiyosaki i bitcoin

Kiyosaki nazywa to kupowaniem “prawdziwych” pieniędzy za “fałszywe” pieniądze. Oczywiście nie jest tajemnicą, że inwestor nie jest fanem dolara. W przeszłości kilkakrotnie prognozował, że prędzej czy później dolar całkowicie upadnie, co jak dotąd nie nastąpiło. Kiyosaki od miesięcy wzywa swoich zwolenników do wymiany dolarów na złoto, srebro i bitcoiny.

Według Kiyosakiego, posiadanie bitcoina jest koniecznością, aby utrzymać swój majątek w obecnych burzliwych czasach. Aktywa, na które banki centralne, takie jak amerykańska Rezerwa Federalna, nie mogą wpływać, są jedynymi bezpiecznymi przystaniami, w których można lokować swoje pieniądze – twierdzi autor.

robert kiyosakireklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.