Ripple (XRP) oraz Cardano (ADA) wystrzelą w tym roku? Ponad 15 000 inwestorów stawia na Pullix (PLX) | Wiadomości | CrypS.

Ripple (XRP) oraz Cardano (ADA) wystrzelą w tym roku? Ponad 15 000 inwestorów stawia na Pullix (PLX)

Autor: Partnerzy
Kryptowaluty 2024

Cena Ripple (XRP) napotyka w ostatnim czasie poważną barierę, po której przekroczeniu może zapoczątkować kolejny wzrost na swoim wykresie. W międzyczasie również znakomicie radzi sobie Cardano (ADA) i wkrótce może doświadczyć jeszcze dalszego wzrostu. Oprócz tego warto także zwrócić uwagę na Pullix (PLX), czyli projekt budzący ogromne zainteresowanie. 


Zebrał on prawie 5 milionów dolarów w przedsprzedaży, przyciągając ponad 15 000 inwestorów. Aby zobaczyć, o co tyle szumu, przejrzymy dane na wykresach.

Kurs Ripple niebawem wystrzeli?

Na podstawie analizy Matthew Dixona przewiduje się, że kurs Ripple (XRP) niebawem rozpocznie nowy rajd cenowy. Jak wskazuje analityk, jeśli uda mu się utrzymać obecną dynamikę cen, to XRP rozpocznie nowy trend wzrostowy.

Prognozuje się, że cena Ripple będzie utrzymywać się przez jakiś czas w okolicach poziomu 0,5 dolara, zanim nastąpi gwałtowny wzrost. Ponadto analityk wskazał, w jaki sposób kryptowaluta Ripple może skutkować zwiększoną wydajnością i wzrostem. Na podstawie przewidywań cenowych Ripple, rok 2024 może zakończyć się ceną 0,8554 USD.

Cardano (ADA) skoczyło o 27,5% – cena osiągnie 0,9102 USD

W zeszłym roku Cardano (ADA) odnotowało znaczny wzrost cen o 27,5%, co wskazuje, że ceny mają tendencję wzrostową. Pomimo niesprzyjających nastrojów na rynku wokół konkurencyjnych projektów, w ciągu ostatniego tygodnia cena Cardano wzrosła o 7%.

Ponadto kryptowaluta Cardano odnotowała silny wzrost liczby jej posiadaczy, co może skutkować inną perspektywą w oparciu o wskaźniki na swoim wykresie. Prognozuje się, że na koniec czwartego kwartału tego kurs ADA będzie wynosił około 0,9102 USD.

Na Pullix (PLX) postawiło już ponad 15 000 inwestorów

Pullix (PLX) jako projekt DeFi urzekł wielu traderów i inwestorów swoim kryptowalutowym ICO, ponieważ sprzedał ponad 80 milionów tokenów i osiągnął poziom zbliżony do 5 milionów dolarów. Platforma zostanie uruchomiona za 30 dni, a kryptowalutę posiada już ponad 15 000 inwestorów.

Kluczem do jego atrakcyjności jest zdolność do rozwiązywania kluczowych problemów, takich jak wysokość płynności i przejrzystość. Umożliwi to również opcje generowania dodatkowego dochodu, w ramach której każdy będzie mógł stake’ować swoje kryptowaluty w automatycznym animatorze rynku (AMM).

Może to skutkować znacznie większą płynnością i konkurencyjnymi cenami. Łącząc najlepsze elementy z segmentu CEX-ów i DEX-ów, może osiągnąć nowy poziom i stworzyć ogromny ekosystem. Podczas gdy pierwsi inwestorzy zyskali 150% zwrotu z inwestycji, nowi mogą uzyskać jeszcze większe zyski, ponieważ handel tym tokenem zachodzi na poziomie 0,1 dolara na etapie 7, a w momencie uruchomienia platformy może wzrosnąć 100-krotnie.

Podsumowanie

Chociaż zarówno Ripple, jak i Cardano notują wzrosty na wykresach, najwyższy zwrot z inwestycji można osiągnąć dzięki kryptowalutowemu ICO firmy Pullix. Widać ogromną dynamikę i obiecujące dwa etapy do jego zakończenia, co może skutkować ogromnym wzrostem również w najbliższej przyszłości.

Więcej informacji na temat przedsprzedaży Pullix znajdziesz w linkach poniżej:

Odwiedź Pullix | Dołącz do społeczności Pullix


Artykuł sponsorowany – nie traktuj zamieszczonych tutaj treści jako porady inwestycyjnej, przed podjęciem decyzji o inwestycji przeprowadź własną analizę każdego projektu.

Kryptowaluty 2024reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.