Ripple i Armin van Buuren’s Armada Music wydadzą album w Metaverse | Wiadomości | CrypS.

Ripple i Armin van Buuren’s Armada Music wydadzą album w Metaverse

Anna Sutowicz
Armin van Buuren i Ripple Maladroids

Ripple, Styngr i Armada Music połączyły siły. Chcą wydać ekskluzywny album w grze Maladroids.


Według niedawno opublikowanej informacji prasowej, firma blockchain Ripple połączyła siły z platformą integracji muzycznej Styngr i wytwórnią Armada Music. Wspólnie zamierzają wydać ekskluzywny album w Maladroids, tj. grze wideo zbudowanej na XRP Ledger.

Armada Music jest jednym z wiodących podmiotów w swojej dziedzinie, a Armin van Buuren, Maykel Piron i David Lewis to znani Dj-e, którzy są jej trzema współzałożycielami. Celem współpracy będzie wydanie albumu muzycznego w grze play-to-earn Maladroids. Gra ma pozwolić graczom rywalizować ze sobą i zdobywać tokeny XRP jako nagrody.

Album ma jednocześnie dodać uczestnikom emocji związanych z premierą Maladroids. Integrator muzyczny Stingr i wytwórnia Armada Music zobowiązali się sprowadzić dwóch głównych artystów EDM, czyli Toma Staara i Krydera, którzy będą wykonywać nowe utwory co miesiąc przez pierwsze 180 dni od czasu premiery gry.

Planowane są dla użytkowników emotikony audio i NFT audio. Współzałożyciel Styngr, Alex Tarrand, skomentował inicjatywę:

Bezproblemowe uruchomienie całego albumu poprzez grę to przełomowa możliwość. Jesteśmy podekscytowani współpracą z wytwórniami płytowymi, takimi jak Armada Music, aby wprowadzić zupełnie nową muzykę od jednych z najlepszych artystów EDM do gier blockchain, które wykorzystują najlepsze w swojej klasie możliwości XRP Ledger. Aby zrobić to wszystko w grze tak zabawnej i konkurencyjnej jak Maladroids, to naprawdę coś wyjątkowego.

NFT i muzyka

Prawdopodobnie, rozmowy z Metaverse Space prowadzono również w sprawie Tomorrowland, tj. największego na świecie festiwalu muzycznego. Parę miesięcy temu miesięcy temu Tomorrowland połączył siły z giełdą kryptograficzną FTX, by w ten sposób udostępnić swoim fanom doświadczenia Web3 i NFT w czasie jednego z koncertów, który odbędzie się w 2023 roku we francuskich Alpach.

Armin van Buuren i Ripple Maladroidsreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.