Republika Palau i Cryptic Labs uruchomiły program cyfrowej rezydencji | Wiadomości | CrypS.

Republika Palau i Cryptic Labs uruchomiły program cyfrowej rezydencji

Redakcja
palau

Republika Palau i firma zajmująca się technologią blockchain – Cryptic Labs, ogłosiły we wtorek uruchomienie Root Name System (RNS), programu cyfrowej rezydencji.

Aby zainaugurować partnerstwo między Palau, Cryptic Labs i programem, prezydent Surangel S. Whipps Jr. podpisał umowę o przyznaniu “wszystkim globalnym użytkownikom” rezydencji cyfrowej za pośrednictwem RNS.

Republika Palau położona jest w zachodniej części Oceanu Spokojnego i składa się z około 340 wysp zamieszkałych przez 18 221 mieszkańców. Whipps powiedział:

Nasz program rezydencji cyfrowej będzie miał zdolność do uznanych na arenie międzynarodowej standardów weryfikacji tożsamości, aby zapewnić, że Palau stoi na straży praworządności i naszej reputacji. Zapraszamy wszystkich obywateli świata do ubiegania się o udział w programie cyfrowej rezydencji Palau.

Program cyfrowej rezydencji zapewnia oparty na blockchainie identyfikator prawny, cyfrową rezydencję w celu demokratyzacji dostępu do globalnych możliwości biznesowych, a także zarządzanie niezależne od geografii. Wszystko po to, aby pomóc w zdalnym tworzeniu i działaniu korporacji. Pozwala również użytkownikom uzyskać adres, obsługę wysyłkową i weryfikację podpisu cyfrowego.

Dzięki wykorzystaniu RNS, program cyfrowej rezydencji może pochwalić się szyfrowaniem end-to-end. To pozwala użytkownikom kontrolować, jak wiele danych dotyczących lokalizacji i tożsamości chcą udostępnić innym. Po zatwierdzeniu, użytkownicy otrzymają fizyczny dowód osobisty oraz identyfikator w postaci niewymiennego tokena (NFT).

Bril Wang, CEO Cryptic Labs powiedział w ogłoszeniu:

To partnerstwo z Republiką Palau zrewolucjonizuje rozwój gospodarczy zarówno w Palau, jak i na całym świecie. Świat zaczyna dostrzegać praktyczność, wszechstronność i prawdziwie transformacyjną moc cyfrowej tożsamości – to jest szybki krok w kierunku tej przyszłości.

Wnioskodawcy ubiegający się o cyfrową rezydencję mogą ubiegać się o nią poprzez utworzenie konta i zapłacenie kartą kredytową lub kryptowalutą.

 

palaureklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.