Przeglądarka Brave dodaje obsługę Solany i Ramp | Wiadomości | CrypS.

Przeglądarka Brave dodaje obsługę Solany i Ramp

Mariusz Przepiórka
brave obsługuje solane

Przeglądarka internetowa Brave kontynuuje swoją ekspansję w kierunku Web3. Desktopowe wydanie 1.39 zawiera teraz wsparcie blockchainu Solana i jego tokenów SOL i SPL. W listopadzie ubiegłego roku firma Brave po raz pierwszy przekazała plany dotyczące Solany.


W nowej wersji przeglądarki portfel Brave Wallet może być używany do kupowania, sprzedawania i przechowywania tokenów SOL i SPL za pośrednictwem platformy płatności bez depozytów Ramp. Ramp pozwala użytkownikom kupować kryptowaluty bezpośrednio z portfela Brave i nie wymaga korzystania z giełd, takich jak Coinbase lub Binance.

– Dzięki integracji z Ramp, użytkownicy Brave będą mogli spędzać więcej czasu na robieniu tego, co kochają, a mniej na tym, co było bolesnym procesem konwersji ich walut fiducjarnych na kryptowaluty – powiedział Greg McEwan, szef marketingu Ramp.

Brave rozszerza również użyteczność swojego kryptowalutowego tokena nagród, Basic Attention Token (BAT). Użytkownicy Brave mogą zarabiać BAT poprzez wyrażenie zgody na oglądanie reklam podczas przeglądania stron internetowych. Według Brave, BAT ma ponad 55 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie.

brave obsługuje solane
reklama
reklama