Przeglądarka Brave dodaje obsługę Solany i Ramp | Wiadomości | CrypS.

Przeglądarka Brave dodaje obsługę Solany i Ramp

Mariusz Przepiórka
brave obsługuje solane

Przeglądarka internetowa Brave kontynuuje swoją ekspansję w kierunku Web3. Desktopowe wydanie 1.39 zawiera teraz wsparcie blockchainu Solana i jego tokenów SOL i SPL. W listopadzie ubiegłego roku firma Brave po raz pierwszy przekazała plany dotyczące Solany.


W nowej wersji przeglądarki portfel Brave Wallet może być używany do kupowania, sprzedawania i przechowywania tokenów SOL i SPL za pośrednictwem platformy płatności bez depozytów Ramp. Ramp pozwala użytkownikom kupować kryptowaluty bezpośrednio z portfela Brave i nie wymaga korzystania z giełd, takich jak Coinbase lub Binance.

– Dzięki integracji z Ramp, użytkownicy Brave będą mogli spędzać więcej czasu na robieniu tego, co kochają, a mniej na tym, co było bolesnym procesem konwersji ich walut fiducjarnych na kryptowaluty – powiedział Greg McEwan, szef marketingu Ramp.

Brave rozszerza również użyteczność swojego kryptowalutowego tokena nagród, Basic Attention Token (BAT). Użytkownicy Brave mogą zarabiać BAT poprzez wyrażenie zgody na oglądanie reklam podczas przeglądania stron internetowych. Według Brave, BAT ma ponad 55 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie.

brave obsługuje solanereklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.