Przeciek z wewnętrznego listu szefa Binance do pracowników | Wiadomości | CrypS.

Przeciek z wewnętrznego listu szefa Binance do pracowników

Marek Lesiuk
Binance - CZ - letter

Doszło do wycieku wewnętrznego Binance’a. Changpeng „CZ” Zhao wystosował niepubliczny list do swoich pracowników, w którym odnosi się do kwestii, z którymi radzić sobie musi firma.

CZ twierdzi w nim, że wszelkie problemy, o które oskarża się jego giełdę, są wynikiem brudnej gry zazdrosnych konkurentów. A także, że firma poradzi sobie z nimi, niezależnie od sposobów, jakich by próbowali, by zaszkodzić największej obecnie giełdzie na światowym rynku.

Co więcej, jak twierdzi prezez Zhao, w wyniku nieetycznych i perfidnych zachowań, konkurenci zaszkodzą sobie bardziej niż Binance’owi, ta zaś ma potencjał, aby „odgryźć się” im mocniej, niż zostanie uderzona.

Jak podał portał TheBlockCrypto.com, wszedł on w posiadanie kopii listu, którego treść została następnie niezależnie od siebie potwierdzona przez wielu pracowników giełdy. Autentyczność listu nie oznacza naturalnie autentyczności wszystkich podniesionych w niej twierdzeń – te muszą zostać ocenione samodzielnie przez czytelnika.

Upubliczniona treść listu przedstawia się następująco:

Leaked letter - Screenshot
Źródło: theblockcrypto.com/

Niezależnie od zarzutów, nie można nie zauważyć kilku rzucających się w oczy akcentów – jak metody konkurowania na rynku chińskim oraz relacje podmiotów biznesowych, które w istocie niewiele różnią się od wzajemnych stosunków organizacji przestępczych (naturalnie z podstawową różnicą w postaci braku stosowania bezpośredniej przemocy).

Sugestywne (choć nie zaskakujące) są także słowa o „silnej relacji rządowej”, wiele mówiące o faktycznej „wolności” wolnego rynku w Państwie Środka. Na którym – jak nieoficjalnie, acz powszechnie wiadomo – aby przetrwać, niezbędne są stosowne układy i protekcja polityczno-urzędowa.

Binance - CZ - letter
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.