Proof of keys 2020 | Wiadomości | CrypS.

Proof of keys 2020

Michał Misiura
proof of keys 3 stycznia

Dziś, 3 stycznia, świętujemy 11 rocznicę wydobycia bloku genesis Bitcoina. Aby uczcić ten dzień weźmy udział w akcji Proof of Keys. 

Proof of Keys odbywa się każdego roku 3 stycznia, czyli w rocznicę pojawienia się na świecie pierwszych 50 bitcoinów. W ten dzień posiadacze kryptowalut na całym świecie, przenoszą swoje środki z portfeli kontrolowanych przez pośredników na własne adresy.

Od pierwszych dni bitcoina, łupem złodziei, oszustów czy nieszczęśliwego przypadku, padły kryptowaluty warte miliardy dolarów (tutaj zobaczysz tabelkę z historią wszystkich włamów do giełd kryptowalut). Jest to dowód na to, że należy pamiętać zasadę – nie twój klucz, nie twoje bitcoiny. Niestety wiele osób zdaje się ignorować ten fakt i wierzy w stabilność giełd kryptowalut traktując je jak prywatne portfele.

Aby sprawdzić czy kontrola nad środkami jest faktycznie po naszej stronie weźmy udział w dorocznym wycofywaniu środków na adresy, które znajdują się wyłącznie pod naszą kontrolą. Ten ruch ma jeszcze jedną ważną funkcję. Jest nią sprawdzenie faktycznej płynności i stabilności naszych giełd. Pamiętajmy, że literka A w naszym (i każdym innym) raitingu bezpieczeństwa, jest literką, a o prawdziwe bezpieczeństwo naszych środków musimy dbać sami. Uczcimy urodziny Bitcoina, sprawdzając czy nasze kryptowaluty są faktycznie w naszych rękach. Świętujmy razem Proof of Keys!

proof of keys 3 styczniareklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.