Problemy z prywatnością adresów mailowych w BitMEX | Wiadomości | CrypS.

Problemy z prywatnością adresów mailowych w BitMEX

Redaktor: Albert Czajkowski
giełda kryptowalut BitMEX

BitMEX poinformował, że w ostatnim czasie doszło do pewnych problemów związanych z utratą prywatności adresów mailowych. Użytkownicy zwrócili uwagę, że w otrzymywanych wiadomościach mailowych widoczne są adresy innych użytkowników. BitMEX przeprosił za tę sytuację twierdząc, że była ona wynikiem błędu w oprogramowaniu.

Firma zapewnia, że poważnie traktuje kwestie prywatności i bezpieczeństwa danych. Informuje też, że poza adresami mailowymi nie doszło do ujawnienia żadnych innych danych. Błąd, który był przyczyną zamieszania został już naprawiony.

Przy okazji BitMEX przypomniał o kilku podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Wskazał, że firma wysyła maile jedynie z adresów support@bitmex.com i noreply@bitmex.com. BitMEX zwraca również uwagę, że nigdy nie prosi użytkowników o transfer środków oraz zachęca do śledzenia oficjalnych kanałów komunikacyjnych firmy.

giełda kryptowalut BitMEXreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.