Problemy techniczne na giełdzie Poloniex | Wiadomości | CrypS.

Problemy techniczne na giełdzie Poloniex

Michał Misiura
giełda kryptowalut poloniex nie wymaga weryfikacji

Giełda skasowała część historii zleceń, zablokowała oczekujące wypłaty i anulowała część transakcji. Zgodnie z oficjalnym stanowiskiem Poloniex’a powodem są błędy techniczne, które wystąpiły wczoraj pomiędzy godziną 17:53 UTC a 18:05 UTC.

Według oświadczeń giełdy na Twitterze, błędy wykryto podczas przeprowadzonych dzisiaj automatycznych audytów. Poloniex anulował wszystkie transakcje zawarte przez 12 minut podczas, których miały trwać usterki. Nie podano jednak informacji o ich dokładnej przyczynie i naturze.

Portal Cointelegraph donosi, że rzecznik giełdy nie udzielił jeszcze wyjaśnień. Nie wiadomo także ilu użytkowników Poloniex’a dotknęła tajemnicza usterka. Firma anulowała oczekujące wypłaty, a wszyscy klienci, których dotyczy problem zostali poinformowani o tym mailowo.

Czekamy na rozwój wypadków, o którym będziemy informować, gdy tylko pojawią się nowe informacje.

Źródło: Cointelegraph

giełda kryptowalut poloniex nie wymaga weryfikacjireklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.